Intuicyjny i elastyczny montaż z Viconnect Villeroy&Boch

Prostota, trwałość i wysoka jakość gwarantowana przez niemieckiego producenta, to cechy dzięki którym linia zestawów i akcesoriów montażowych Viconnect będzie niezawodna w każdej łazience.

Droga do stworzenie idealnej łazienki składa się wielu etapów. Planowanie wyglądu wnętrza, wybór płytek, kolorów i odpowiedniej ceramiki są niezmiernie ważne, jednak w praktyce o tym, jak łazienka będzie wyglądała oraz jak będzie przebiegało jej użytkowanie, w decydującej mierze zależy od jakości montażu. Wagi systemów montażowych do ceramiki łazienkowej nie warto ignorować. Zwłaszcza, że nowoczesne systemy montażu, takie jak Viconnect Villeroy&Boch oprócz wytrzymałości i trwałości, zapewniają szybką i łatwą instalację.

fot. infoarchitekta.pl

Linię Viconnect tworzy szeroki wybór elementów, niezbędnych do montażu ceramiki sanitarnej. Znajdziemy wśród nich ekskluzywne i doskonale komponujące się z ceramiką przyciski spłukujące oraz elementy o różnych długościach i szerokościach, potrzebnych do instalacji miski wc i bidetu. Produkty zaprojektowane tak, aby maksymalnie ułatwiać montaż, a jednocześnie gwarantować najwyższą estetykę wnętrza, to ukłon zarówno w stronę instalatorów, jak i klientów.

Różnorodność wymiarów sprawia, że nie ma problemu z dopasowaniem danego elementu, a malowana proszkowo stal to gwarancja jego długotrwałej wytrzymałości. Stelaż o specjalnej konstrukcji wymyślono tak, aby umożliwić swobodne podłączenie hydrauliczne. Inne sprytne rozwiązanie techniczne to półpostument instalowany za pomocą systemu mocowań SmartFix oraz system umożliwiający bardzo stabilne mocowanie bidetu podwieszanego na dowolnej wysokości.

fot. infoarchitekta.pl

Osoby ceniące estetykę w najdrobniejszym szczególe ucieszy fakt, że stylowe przyciski do spłukiwania z linii Viconnect są dostępne w aż 10 wersjach. Można je dopasować do ceramiki i różnych rodzajów frontów mebli. Model M300, wykonany ze szkła i stali nierdzewnej oraz E300 z wysokiej jakości tworzywa, w siedmiu kolorach do wyboru, montuje się na płytkach lub na równi z nimi. W ten sposób można uzyskać zróżnicowane efekty, zgodnie z własnym stylem i poczuciem estetyki.

Zdjęcie główne: www.infoarchitekta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.