Mistrz higieny Villeroy & Boch – poczwórna czystość toalety

Nie oszukujmy się – o ile przy wyborze wanny lub umywalki design może grać główną rolę, to w przypadku misek wc znacznie ważniejsze są rozwiązania sprzyjające utrzymywaniu czystości. W produktach Villeroy & Boch o maksymalną czystość i higienę toalety zadbano na cztery sposoby.

Miska wc to jeden z tych elementów wyposażenia naszej łazienki, o których czystość chcemy dbać szczególnie. Nic dziwnego, że najwięcej nowoczesnych rozwiązań technologicznych w ceramice łazienkowej dotyczy właśnie toalet. Wśród ofert najbardziej znanych producentów ceramiki łazienkowej trudno byłoby dziś znaleźć miskę wc bez jakichkolwiek udogodnień sprzyjających czystości, ale w miskach Villeroy & Boch jest ich aż cztery.

fot. villeroy-boch.pl
fot. villeroy-boch.pl

DirectFlush
Brak rantu to już niemal obowiązek we wszystkich nowoczesnych miskach wc. Niemiecki producent zadbał nie tylko o to, by specjalna konstrukcja bez kołnierza ułatwiała dokładne czyszczenie, ale także by spłukiwanie było bardziej wydajne. Dwie dysze spłukujące zapewniają optymalny kierunek wody, a osłona sprawia, że woda nie rozpryskuje się na zewnątrz.

ViFresh
Choć kostki i żele do toalet mogą być bardzo pomocne w utrzymaniu higieny w obrębie miski wc, nie zawsze w 100 procentach spełniają swoje zadanie, a w dodatku ich użytkowanie bywa kłopotliwe. ViFresh to bardzo praktyczne rozwiązanie, które umożliwia bardziej skuteczne i prostsze wykorzystywanie środków czystości w toalecie. Koszyczek na kostkę lub żel jest wbudowany w ceramikę w miejscu, które nie naraża na kontakt z jej najbardziej zanieczyszczonymi strefami. Podczas spłukiwania środek jest rozprowadzany po całej misce precyzyjnie i w odpowiedniej ilości.

vifresh-fach-wcsteine-02
fot. villeroy-boch.pl

AntiBac
Ta technologia zapewnia prawie 100 procent ochrony przed rozwojem bakterii w toalecie. Szkliwo zawierające bezpieczne dla zdrowia i środowiska mikrocząsteczki srebra działa antybakteryjnie przez cały okres użytkowania produktu. Jego właściwości zostały potwierdzone przez renomowany niezależny instytut BOKEN Quality Evaluation Institute.

CeramicPlus
Szkliwo, które dzięki specjalnej strukturze ułatwia czyszczenie zabrudzeń można znaleźć w ofercie wielu producentów ceramiki łazienkowej. W produktach Villeroy & Boch szkliwo CeramicPlus jest odporne na działanie chemii, a do tego idealnie gładkie, dzięki czemu wszelkie zabrudzenia usuwa się w mgnieniu oka bez większego wysiłku.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.