Nova Pro Pico, Nova Pro Bez Barier – miski ustępowe i akcesoria

Bezpieczna i łatwa w utrzymaniu w czystości łazienka to podstawa w każdym domu i mieszkaniu. Urządzenie takiego wnętrza wymaga wyboru właściwych sanitariatów i akcesoriów. Producent Koło oferuje szeroką gamę urządzeń, dzięki którym uda się stworzyć funkcjonalną i stylową łazienkę.

Połączenie funkcjonalności i estetyki

Wytrzymały materiał ceramiczny to gwarancja trwałości na lata i bezpiecznego korzystania dla wszystkich domowników. Możliwość dobierania akcesoriów do konkretnych modeli sanitariatów to pomoc w urządzaniu gustownej i komfortowej łazienki. Oto przegląd ponadczasowych i funkcjonalnych misek ustępowych do każdej nowoczesnej łazienki, jak również dobranych do nich akcesoriów:

  1. Pisuar KOŁO NOVA PRO PICO – odważny design i higiena – rozwiązanie w sam raz do publicznej łazienki, w której liczą się zarówno aspekty estetyczne, jak i praktyczne:

– pisuar  NOVA PRO PICO jest łatwy w myciu, co pozwala na stałe utrzymywanie czystości w łazience;

– ceramika, która posłużyła do wykonania NOVA PRO PICO cechuje się szczególną odpornością na uszkodzenia, zapewnia długotrwałe korzystanie z WC bez usterek;

– odważny design – jest przyjemny dla oka i bardzo oryginalny; kształty urządzenia ciekawią i cieszą użytkowników – owalna i łagodna forma zapewnia przyjemne korzystanie z łazienki;

– do pisuaru zaprojektowano serię praktycznych dodatków: spłuczkę ciśnieniową KOŁO Schellomat Basic oraz syfon Geberit z odpływem pionowym.

  1. Miska ustępowa lejowa KOŁO NOVA PRO Bez Barier dla osób niepełnosprawnych – rozwiązanie nowoczesne i bezpieczne – odpowiada na zwiększone potrzeby użytkowników:

– materiał ceramiczny  gwarantuje wysoką wytrzymałość;

– wiszący, klasyczny kształt przekłada się na wygodę i bezpieczeństwo;

– długość 70 centymetrów zwiększa komfort użytkowania;

– do kompletowania z deską M30119000 lub siedziskiem M30103000.

  1. Stelaż KOŁO Technic GT – oszczędność wody;

– dzięki wykorzystaniu trwałych materiałów stelaż będzie funkcjonował bez problemów przez długi czas;

– spłuczka stelaża wyposażona w zawór spustowy, dzięki któremu można oszczędzić więcej wody;

– łatwy montaż także w narożniku.

Solidne materiały, szeroka gama akcesoriów

Czysta biel najwyższej jakości ceramiki, funkcjonalność powłok ułatwiających utrzymywanie czystości, ciekawy design i liczne dodatki – produkty z serii Nova Pro Pico, Nova Pro Bez Barier zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.