Nowa miska bezrantowa w ofercie Invena

Miski bez kołnierza wypierają tradycyjne wc w domach, mieszkaniach, miejscach pracy i łazienkach publicznych. W odpowiedzi na ten trend kolejna firma wprowadziła do swojej oferty ten higieniczny i wygodny w użyciu wynalazek.

Zalety misek bez rantów
Nad zaletami misek bezrantowych i ich przewagą nad tradycyjnymi miskami z kołnierzem, trudno dziś dyskutować. Brak rantu w oczywisty sposób ułatwia sprzątanie i zwiększa higienę, poprzez wyeliminowanie zakamarków, sprzyjających rozwojowi bakterii. Ponadto toaleta bez kołnierza wygląda bardziej nowocześnie i zwiększa estetykę pomieszczenia. To wszystko sprawia, że na miski wc nowego typu decyduje się coraz większa ilość klientów. Oczywiście, nie brakuje tradycjonalistów, jednak nawet oni z czasem przekonują się, że miska bezrantowa jest nie tylko bardziej higieniczna, ale o wiele łatwiejsza w użytkowaniu.

fot. Invena

Dokos i Nyks – bezrantowe miski wc marki Inevna
Miski bez kołnierza można już znaleźć w ofercie zdecydowanej większości producentów. Do ich grona dołączyła niedawno polska firma Invena, wprowadzając dwie miski bezkołnierzowe w seriach Dokos i Nyks. Pierwsza z nich to miska wisząca o okrągłym kształcie, druga, również wisząca, posiada prosty, geometryczny kształt. Zarówno jedna, jak i druga miska stanowi doskonałe dopełnienie dla pozostałych elementów serii, w skład których wchodzi modna ceramika łazienkowa i armatura (m.in. umywalka nablatowa, deszczownice). Dodatkowym atutem misek jest wolnoopadająca deska, którą można w prosty i wygodny sposób wypiąć w celu wyczyszczenia. Dzięki tym rozwiązaniom kolekcje Dokos i Nyks z powodzeniem mogą zostać wykorzystane do urządzenia nowoczesnej, komfortowej i funkcjonalnej łazienki.

O marce Invena
Marka Invena działa na polskim rynku już od ponad 20 lat, tworząc wysokiej jakości ceramikę i armaturę łazienkową i produkty instalacyjne. Wyróżnikiem wyrobów Inevna jest wysoka jakość, bezawaryjność i solidne wykonanie, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia branży łazienkowej i biznesowe.

Zdjęcie główne: ryneklazienek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.