Nowa toaleta myjąca Sensia Arena Grohe

Oferta toalet myjących na naszym rynku stale się powiększa, tym razem nowy produkt zaprezentowała słynąca z nowatorskich technologii marka Grohe. Twórcy toalety Sensia Arena inspirowali się japońskimi zwyczajami higienicznymi i tamtejszą technologią. Dzięki nim urządzenie posiada wiele pomysłowych rozwiązań, które mogą przypaść do gustu zwłaszcza paniom.

snesia arena
fot. grohe.com

Toaleta myjąca Sensia Arena Grohe to kolejny produkt, który w komfortowy i dyskretny sposób pomaga utrzymać higienę okolic intymnych. Już na pierwszy rzut oka widać perfekcyjny design, który budzi skojarzenia z czystością i wygodą. O największych walorach Sensia Arena świadczą jednak zastosowane w niej przemyślane rozwiązania technologiczne, które służą nie tylko łatwemu myciu ciała, ale także intuicyjnemu korzystaniu z toalety i zachowaniu maksymalnej higieny urządzenia.

Nowa toaleta Grohe umożliwia korzystanie z 5 rodzajów natrysku:

  • Lady Shower – oddzielne ramię z łagodnym strumieniem dla łagodnej i komfortowej higieny okolic intymnych kobiety.
  • Podwójne ramię natrysku – oddzielne ramię natrysku do okolic intymnych dla kobiet oraz tylnych części ciała, które umożliwia najlepsze dopasowanie.
  • Tylny natrysk – regulowana siła i temepratura strumienia natrysku pozwala na indywidualne i precyzyjne mycie.
  • Natrysk oscylujący – głowica poruszająca się w przód i tył zapewnia szerszy obszar czyszczenia.
  • Strumień masujący – dedykowany paniom, daje efekt kojącego, pulsującego masażu.
sensia arena
fot. grohe.com

Swoją ulubioną konfigurację natrysków można wybrać na wygodnym panelu bocznym lub pilocie. Istnieje także możliwość ustawienia indywidualnego profilu w aplikacji Sensia Arena przeznaczonej na smartfon. Dodatkowe rozwiązania zastosowane w nowej toalecie myjącej Grohe to: suszenie strumieniem powietrza, automatyczne otwieranie pokrywy, absorbcja nieprzyjemnych zapachów i nocne podświetlenie, które ułatwia trafienie do toalety przy wyłączonym świetle.

W Sensia Arena nie zapomniano o rozwiązaniach pomagających w utrzymaniu higienicznej czystości urządzenia.  W tym celu wprowadzono technologię HyperClean wykorzystującą antybakteryjne właściwości jonów srebra, a także potrójny wir czyszczący całą powierznię urządzenia oraz ramiona natryskowe i dysze wykonane z materiałów w 99,9 proc. antybakteryjnych.

Zdjęcie główne: www.press.grohe.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.