Nowości w kolekcji Koło Modo

W znanej kolekcji marki Koło pojawiły się nowe elementy, dzięki którym łazienka może stać się jeszcze bardziej komfortowa i funkcjonalna.

fot. kolo.com.pl

Koło Modo to kolekcja mebli i ceramiki sanitarnej, która już od pewnego czasu zyskuje popularność wśród klientów. Jej wyróżniające cechy to przede wszystkim uniwersalne, geometryczne kształty. Proste i nowoczesne formy doskonale sprawdzą się w każdej łazience – niedużej, w której liczy się każdy centymetr i przestronnej, w designerskim miejskim stylu. W kolekcji Koło nie mogło zabraknąć nowych technologii, taki jak Rimfree, czy Reflex – nowoczesnej powłoki zapobiegającej osadzaniu się brudu, osadów z wody i kosmetyków. Od niedawna w Modo znalazły się nowe elementy o nazwie Modo Pure, które sprawiają, że aranżacja i korzystanie z łazienki są jeszcze prostsze, przyjemniejsze, a przede wszystkim bardziej higieniczne.

Pierwszym z nich jest miska wc Modo Pure, która została stworzona z myślą o maksymalnie prostym i dokładnym czyszczeniu. Rozwiązaniem, które ma temu sprzyjać jest brak widocznych mocowań. Taką samą konstrukcję zastosowano w bidetach wiszących. Ukryte mocowań w połączeniu z zastosowaniem powłoki Reflex daje wysoce higieniczny i łatwy do sprzątania produkt. Warto zauważyć, że zarówno miska wc, jak i bidet wiszący z ukrytymi mocowaniami wyglądają o wiele bardziej elegancko.

fot. kolo.com.pl

Kolejną propozycją z serii Modo Pure są deski wc o właściwościach antybakteryjnych w dwóch nowych wzorach: standardowym z pokrywą nachodzącą na siedzisko oraz slim z pokrywą i siedziskiem tej samej grubości. Dodatkowym atutem desek jest system Click2Clean, dzięki któremu wypięcie deski zajmuje moment, a dostęp do ukrytych powierzchni znacznie prostszy.

 

Połączenie nowych, bezrantowych, łatwych w czyszczeniu misek wc i desek antybakteryjnych to gwarancja higienicznej czystości w miejscu szczególnie narażonym na obecność chorobotwórczych drobnoustrojów oraz większy komfort i wygoda dla użytkowników łazienki.

Zdjęcie główne: www.kolo.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.