Rimfree – idealna czystość w łazience

Kiedy myślimy o wymarzonej łazience, to z pewnością kojarzy nam się ona z dużą przestrzenią, efektowną aranżacją oraz idealną czystością. Oczywiście, realizacja tych marzeń w dużej mierze zależy od zasobności naszego portfela. Nie jest to jednak jedyny aspekt, bo ważny jest także dobór odpowiedniej ceramiki, urządzeń sanitarnych, instalacji oraz mebli łazienkowych. O ile przestrzeń i ciekawy wystrój możemy sobie zagwarantować bez problemu, o tyle z naprawdę idealną czystością może być trudniej. Wiemy doskonale, że to właśnie w łazience najłatwiej o bakterie, zarazki i inne drobnoustroje. W skrajnych przypadkach może dojść nawet do rozwoju pleśni. Jak więc ustrzec się przed brakiem idealnej czystości w łazience?

Miska ustępowa Rimfree
Miska ustępowa Rimfree

 

Czystość i higiena dzięki Rimfree
Możemy, a nawet powinniśmy dbać o czystość w łazience przez dokładne jej sprzątanie i dezynfekowanie urządzeń sanitarnych za pomocą specjalnych preparatów. Nie jesteśmy jednak w stanie zabezpieczyć się przed rozwojem zarazków w niektórych trudno dostępnych miejscach. Szczególnie narażona na osadzanie się brudu i drobnoustrojów jest oczywiście miska ustępowa. Przy najszczerszych chęciach nie jesteśmy w stanie pozbyć się wszystkich zarazków, które gromadzą się głównie pod wewnętrznym kołnierzem muszli. I tutaj z pomocą przychodzi nam firma KAREMAG oferując innowacyjny i niezwykły produkt, jakim są miski ustępowe Rimfree. Co takiego sprawia, że są one wyjątkowe i wyróżniają się spośród innych muszli WC? Jest to po prostu brak ceramicznego obrzeża, które otacza wnętrze miski ustępowej.

Miska Rimfee
Miska Rimfee

 

Konstrukcja miski ustępowej Rimfree
Nowatorskie miski ustępowe Rimfree dostępne w Sanitec KOŁO, a produkowane przez firmę KAREMAG nie posiadają kołnierza wewnętrznego i dzięki temu pozwalają zachować wyjątkową czystość oraz higienę w łazience. Aby jednak możliwe było ich dokładne spłukiwanie po każdym użyciu, należało zadbać również o specjalny kanał doprowadzający wodę do miski. Został on skonstruowany w taki sposób, że strumień wody skutecznie spłukuje całą powierzchnię miski, a jednocześnie nie wydostaje się na zewnątrz. Jest to możliwe dzięki specjalnemu rozdzielaczowi wody oraz niewielkiemu wgłębieniu wokół środkowej części miski. Z pewnością takie rozwiązanie ma szansę przyjąć się bardzo szybko i na stałe wejść do naszych łazienek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.