SensoWash – deska wc z funkcją mycia od Duravit

Myjące miski sedesowe cieszą się rosnącą popularnością, dzięki czemu producenci starają się tworzyć coraz bardziej nowoczesne i komfortowe modele. Owocem takich poszukiwań jest deska SensoWash marki Duravit.

Deski myjące to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie chcemy połączyć najwyższy komfort i dbałość o higienę osobistą z oszczędnością miejsca. Połączenie toalety i bidetu daje nowe możliwości posiadaczom małych łazienek, w których niemożliwe byłoby zamontowanie samodzielnego bidetu obok miski wc. Ta opcja to także propozycja dla miłośników dużej ilości przestrzeni oraz zwolenników prostych, wygodnych i nowoczesnych metod.

fot.duravit.pl

Na rynku pojawiło się już sporo modeli desek myjących, wśród nich jest także SensoWash, stworzona przez niemieckiego producenta, cenionego za jakość i innowacyjne rozwiązania. Czym wyróżnia się SensoWash?

Już na pierwszy rzut oka widać, że dla projektantów liczyło się piękne wzornictwo. Wygląd desko jest naprawdę przyjemny dla oka, ale jeśli już posiadacie miskę wc marki Duravit, deska będzie świetnie pasować.

fot. duravit.pl

Wygląd to oczywiście nie jedyny atut tego modelu, zwłaszcza, że został on stworzony przez ekspertów w dziedzinie zastosowania nowoczesnych technologii w codziennym życiu. Użytkowanie deski to czysta przyjemność i to w dosłownym sensie. Utrzymanie higieny osobistej z jej pomocą jest bardzo skuteczne i przyjemne, a przy tym jest ona wyjątkowo prosta z w obsłudze. Mycie odbywa się za pomocą jednego z trzech głównych trybów: mycia tylnego, komfortowego i damskiego. W każdym trybie ustawienie dysz myjących i temperatury wody są optymalnie dostosowane do swojej funkcji, istnieje jednak możliwość indywidualnego ustawienia. Dodatkowo dysze po każdym zastosowaniu są automatycznie czyszczone.

Wszystkie funkcje deski, takie jak podnoszenie i opuszczanie deski i siedziska, ustawienie temperatury deski, wody, intensywności strumienia oraz możliwość zapisywania ulubionych ustawień, są sterowane za pomocą pilota. To wszystko sprawia, że stosowanie deski SensoWash jest bardzo proste i intuicyjne, a z jej obsługą powinny sobie poradzić zarówno osoby starsze, jak i najmłodsi użytkownicy.

Zdjęcie główne: www.duravit.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.