ViClean – bidet i muszla sedesowa w jednym

Bidet to niezwykle przydatny i pomocny element wyposażenia łazienki. Choć jeszcze niedawno był u nas kojarzony z luksusową ciekawostką, dziś coraz więcej osób pragnie mieć go we własnym domu. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu proponowanemu przez znanego producenta ceramiki łazienkowej – firmę Villeroy&Boch, bidet może zagościć w łazience bez zajmowania dodatkowej powierzchni.

ViClean-L
ViClean-L

Bidet jest co prawda urządzeniem praktycznym, jednak prawdą jest także, że do jego instalacji wymagana jest odpowiednia ilość powierzchni we właściwej części łazienki, czyli tuż przy misce WC. Te dwa bliźniaczo wyglądające urządzenia zajmują razem sporo miejsca, dlatego częstym argumentem przeciwko instalacji bidetu jest zbyt mała ilość powierzchni w łazience. Projektanci Villeroy&Boch znaleźli w tej sytuacji rozwiązanie genialne – połączenie bidetu i miski WC.

ViClean-L Villeroy&Boch to muszla sedesowa z funkcją bidetu, stworzona według najbardziej nowoczesnych i funkcjonalnych wzorów. Dzięki urządzeniu możemy zadbać o czystość miejsc intymnych w najbardziej higienicznych z możliwych sposobów – za pomocą wody, bez konieczności wstawania i przenoszenia się na oddzielne miejsce. Woda do podmycia dostarczana przez ten pomysłowy sprzęt jest wcześniej podgrzewana, dzięki czemu dbanie o czystość okolic intymnych jest jeszcze bardziej komfortowe. Zużycie prądu, jak i wody w ViClean-L jest niewielkie w porównaniu do innych urządzeń tego typu. Pomocne są także inne inteligentne funkcje, jak choćby panoramiczny strumień wody.

Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowe wzornictwo muszli, które jest znakiem rozpoznawczym marki Villeroy&Boch. Forma urządzenia, stworzona we współpracy ze znanymi projektantami: Danielem Debiasi i Federico San, jest optymalnym połączeniem nowoczesnego designu inspirowanego wzorcami natury i funkcjonalności. ViClean-L marki Villeroy&Boch jest więc nie tylko urządzeniem pomagającym w utrzymaniu higieny, ale także małym dziełem sztuki użytkowej, które mieści się nawet w niewielkiej łazience.

żródło zdjęcia: ukbathrooms.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.