Nowoczesne zestawy meblowe: FREJA

Urządzenie funkcjonalnej, wygodnej i eleganckiej łazienki wymaga wyboru odpowiedniego zestawu mebli łazienkowych. Idealnym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki będzie wybór szafek podumywalkowych połączonych z niewielką umywalką marki KOŁO.

Szafki podumywalkowe FREJA

  • Meble z serii FREJA doskonale sprawdzą się w nowoczesnej łazience; wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak płyta wilgocioodporna oraz odporny na działanie promieni UV materiał wierzchni. Komplet FREJA to meble idealnie przystosowane do warunków panujących w łazience – wilgoć, wysoka temperatura, rozchlapana woda nie będą stanowić problemu dla wydajnego użytkowania tak wykonanej szafki. Warstwa ochronna uodparnia szafkę na działanie promieni słonecznych, gwarantując trwałość koloru i odporność płyty na wysuszenie przez codzienną ekspozycję na światło. 
  • Meble z serii FREJA to połączenie ciekawych rozwiązań estetycznych oraz najwyższej jakości materiałów. Niewielka, ale dość głęboka umywalka umożliwia komfortowe wykonywanie rozmaitych czynności higienicznych na co dzień, podczas gdy znajdująca się poniżej niej szafka to wygodne, bezpieczne i pojemne miejsce na rozmaite przybory higieniczne, środki czystości, ręczniki itp.
  • Cechy zewnętrzne mebli sprawiają, że zestaw FREJA świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i w bardziej tradycyjnym wnętrzu. Białe powierzchnie szafki w połączeniu z lśniącą miską umywalki to wybór w sam raz do klasycznie urządzonego wnętrza o spokojnej atmosferze. Lekko połyskujące chromowane uchwyty szafek (w wersji podwójnej lub pojedynczej) nawiązują do estetyki retro, jednak całość stanowi finezyjne połączenie nowości designerskich ze sprawdzonymi rozwiązaniami – czarne kanciaste nóżki mebli wprowadzają element nieco bardziej surowego stylu (dostępny także kolor biały). Meble FREJA są przyjemne i proste w czyszczeniu, a ich konstrukcja ułatwia zachowanie porządku w całej łazience.

Spójny wygląd łazienki i wygoda

Komplety meblowe w łazience dają wiele korzyści – dzięki nim łazienka może uzyskać jednolity estetycznie wygląd, co odświeża wnętrze i nadaje mu wizualnej lekkości. Harmonijnie połączone elementy wyposażenia to także większa wygoda, porządek i higiena w pomieszczeniu. Jest to wyjątkowo korzystny wybór do każdej nowoczesnej łazienki wymagającej przemiany.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.