Serie ceramiki łazienkowej dla koneserów

Wybór ceramiki i wyposażenia łazienkowego do naszego domu nie jest łatwym zadaniem i z pewnością wielką pomocą jest znajomość dostępnych aktualnie na rynku zestawów oraz ilości elementów, które wchodzą w ich skład. Pozwala to nie tylko lepiej dobrać czy połączyć ze sobą rozmaite zestawy (jeśli zachodzi taka potrzeba), ale też i czasem dookreślić nasze oczekiwania i potrzeby. Dziś chciałbym pokrótce przedstawić dwa zestawy znanej na całym świecie marki Twyford, które w mojej opinii doskonale się uzupełniają – Vello i Twylite.

Elegancja i doskonałość, czyli Vello

szafka pod umywalkę Vello
szafka pod umywalkę Vello

Drewniane meble w łazience wyglądają po prostu niesamowicie elegancko i stylowo, o czym doskonale wiedzą projektanci serii Vello – dostępne w obrębie tej serii półki, szafki ścienne czy pod umywalkę są wykonane z wysokiej jakości wodoodpornych płyt MDF i wykończone drewnopodobną okleiną doskonale imitującą autentyczne drewno. Jeśli chodzi o dostępne kolory, to są dwa: jasny w odcieniu dąb i ciemna, bardziej elegancka moim zdaniem barwa egzotycznego drzewa wenge. Niezależnie jednak od wersji kolorystycznej seria Vello jest doskonałym wyborem dla każdego, kto lubi luksus podany w nowoczesnej, ale klasycznej formie. Jako ciekawostkę i miłe uzupełnienie należy potraktować ciche, samozamykające się szuflady, w jakie wyposażone są elementy tego zestawu.

Ekologia za rozsądną cenę – seria Twylite

kabina prysznicowa Twylite
kabina prysznicowa Twylite

W tym konkretnym przypadku trudniej jest mówić o kompletnej serii wyposażenia, bo Twylite to wyłącznie kabiny prysznicowe, ale właśnie dlatego jest to doskonałe uzupełnienie wyżej wspomnianej serii Vello – kabiny Twylite są dostępne z każdym typem brodzika (tradycyjny kwadratowy, prostokątny lub narożny) i całą paletą drzwi do wyboru, więc nie ma możliwości, abyśmy nie znaleźli czegoś dla siebie. Atutem serii Twylite jest po pierwsze przystępna cena, a po drugie wysoka wytrzymałość kabiny – jest to też jednocześnie kabina prysznicowa składająca się w całości z materiałów nadających się do recyklingu, a oprócz tego chwalona za łatwość montażu, niewielkie zużycie wody i niedużą wagę. Ta ostatnia cecha pozwala ją instalować niemalże wszędzie. Twylite połączone z serią Vello to idealna para do każdej łazienki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.