Wanna Meisterstück Emerso – do kąpieli w pojedynkę

Choć romantyczna kąpiel we dwoje ma mnóstwo uroku, dla wielu osób kilkanaście minut samotności w łazience to jedyna i długo wyczekiwana okazja do relaksu i odpoczynku od zgiełku. Właśnie dla nich wolnostojąca wanna Meisterstück Emerso będzie strzałem w dziesiątkę.

Dla doskonałego odprężenia
Na naszym rynku można znaleźć kilka ciekawych modeli wanien jednoosobowych, jednak ich wybór nadal nie jest zbyt duży. Tym bardziej cieszy pojawienie się produktów, takich jak Meisterstück Emerso marki Kaldewei. Jest to odpowiedź na oczekiwania tych, dla których kąpiel w wannie służy nie tylko higienie, ale także wyciszeniu w samotności. Wanna Meisterstück, choć przeznaczona dla jednej osoby, odznacza się przestronnością. Profil wanny zapewnia doskonałe podparcie całego ciała, widać to szczególnie w specjalnie podniesionej płaszczyźnie podparcia pleców. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że kąpiel w tej wannie jest bardzo komfortowa i stwarza wymarzone warunki do całkowitego odprężenia.

fot. kaldewei.pl
fot. kaldewei.pl

Wanna majstersztyk
Jak zwykle w przypadku produktów Kaldewei, wanna Meisterstück Emerso odznacza się przemyślanym i ciekawym designem. Stoi za nim znany projektant Arik Levy. Inspiracją dla ergonomicznej i nowoczesnej sylwetki wanny był płynny ruch wody. Choć jej bryła wydaje się surowa i stabilna, łagodne, zmieniające się przejścia między liniami wanny nadają jej lekkości i harmonii. Meisterstück przywodzi na myśl także inne skojarzenia, sugeruje je sama nazwa. Przyglądając się wannie można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia ze współczesną rzeźbą. Meisterstück Emerso z pewnością może przypaść do gustu miłośnikom nowoczesnych form ze świata sztuki XX wieku. Ten unikalny charakter wanny podkreśla choćby ukryty odpływ z emaliowaną pokrywą.

Wanna Kaldewei została doceniona przez najelpszych ekspertów z dziedziny wzornictwa, zdobywając w 2015 roku prestiżowe wyróżnienia: Red Dot Design Award oraz międzynarodową nagrodę GOOD DESIGN, która jest przyznawana przez The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design.

Zdjęcie główne: www.kaldewei.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.