Traffic, Style, Nova Pro – nowoczesne miski ustępowe

Wybór odpowiednich sanitariatów to podstawa w urządzaniu wygodnej, funkcjonalnej i nowoczesnej łazienki z charakterem. Serie misek ustępowych Traffic, Style i Nova Pro zapewniają najwyższą jakość, trwałość, bezpieczeństwo i doskonały styl.


Styl, wygoda, trwałość

Połączenie najwyższej jakości trwałych i odpornych materiałów, designu i wygody to zalety produktów Koło. Producent oferuje szeroki wybór misek ustępowych, które doskonale sprawdzą się w każdej łazience. W każdej serii znajdują się rozmaite opcje, które zwiększą komfort korzystania z łazienki, m.in. miski ustępowe do zawieszenia, miski wyposażone w dodatkowe powłoki (powłoka Rimfree®), sanitariaty zaprojektowane z myślą o ekologii i oszczędności wody.
Oto wybór oryginalnych i praktycznych misek ustępowych, które sprawdzą się w każdej łazience:
1. Miska ustępowa lejowa wisząca TRAFFIC to innowacyjny i wyjątkowo funkcjonalny sanitariat, który sprawdzi się zwłaszcza w łazienkach potrzebujących praktycznych rozwiązań, np. w łazienkach o niewielkim metrażu.
2. Miska WC bezkołnierzowa z technologią Rimfree® STYLE to wybór doskonały do łazienek urządzonych w stylu tradycyjnym, choć sprawdzi się także w bardziej nowoczesnych wnętrzach.
3. Miska ustępowa wisząca NOVA PRO to urządzenie stworzone do nowoczesnych wnętrz mimo klasycznego owalnego kształtu. Stanowi praktyczne i estetyczne połączenie materiałów przystosowanych do oszczędzania wody (pozwala zaoszczędzić nawet ponad 30% wody) oraz sprawnego usuwania nieczystości.
Prosty i ponadczasowy, a jednocześnie niepozbawiony nowoczesnych cech design sprawia, że miski ustępowe Koło idealnie uzupełnią wnętrze dowolnej łazienki. Wytrzymały materiał ceramiczny to gwarancja trwałości na lata, odporności na uszkodzenia i bezpiecznego korzystania dla wszystkich domowników.


Podstawa w każdej łazience

Czysta i lśniąca biel powłok wprowadza do łazienki delikatność i świeżość, natomiast trwała ceramika zapewnia szybkie i łatwe mycie sanitariatu, jak również ochronę przed bakteriami i wirusami, co sprzyja zachowaniu zdrowia przez domowników. Czysta i bezpieczna łazienka to podstawa w każdym domu i mieszkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.