Nowości 2018 w ofercie Excellent

W kwietniowym katalogu marki Excellent pojawiły się nowe produkty, m.in. seria kabin prysznicowych Rols oraz seria ceramiki sanitarnej Ness. Jak prezentują się nowości polskiego producenta?

fot. excellent.com.pl

Kabiny prysznicowe Rols – w pełni wyposażone, dopasowane do indywidualnych potrzeb
Szeroki wybór kabin prysznicowych to jeden ze znaków rozpoznawczych firmy Excellent. W tym oferta marki powiększyła się o serię Rols, w której kabiny zostały wyposażone w przesuwane drzwi w wersji slim. Zastosowano w nich szkło hartowane o grubości 8 mm, z obu stron pokryte powłoką Clean Control. Dzięki temu rozwiązaniu drzwi są nie tylko bezpieczne, ale także bardzo łatwe i szybkie w czyszczeniu. Ważną zaletą serii Rols jest także zastosowanie wszystkich rozwiązań, które zapewniają wygodne i bezawaryjne użytkowanie: magnes dociągający drzwi kabiny, wypinane drzwi, zintegrowany próg uszczelniający oraz najwyższej jakości systemy jezdne.

Drzwi Rols są dostępne w trzech wymiarach: 1200, 1300, 1400, z kolei ścianki boczne można kupić w rozmiarze: 800, 900 i 1000 mm. Oznacza to, że drzwi i ścianki boczne o różnych wymiarach można dowolnie łączyć. To ogromna zaleta i ukłon marki Excellent w stronę klientów, wymagających nowoczesnych produktów, które można dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

fot. excellent.com.pl

Ness – stylowy duet
Kolejną łazienkową nowością marki Excellent jest nowoczesny i stylowy duet o nazwie Ness. Na serię składają się dwa produkty: podwieszana, bezrantowa miska wc oraz bidet. Oba produkty odznaczają się oszczędną, a jednocześnie interesującą formą i wysokim białym połyskiem, dzięki czemu doskonale uzupełniają estetykę łazienki. Miska wc została wyposażona w wolnoopadającą deskę slim, którą można w prosty sposób wypiąć w celu dokładnego wyczyszczenia miski. Istotnym atutem są także kryte mocowania, które podnoszą walory estetyczne serii. Warto dodać, że zarówno miska, jak i bidet są bardzo proste w montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.