Bezpieczeństwo i wygoda – brodziki akrylowe

W aranżacji komfortowej łazienki nie może zabraknąć odpowiednio dobranych urządzeń sanitarnych, m.in. brodzików prysznicowych. Obecnie produkowane brodziki z odpornego i estetycznego akrylu to urządzenia idealnie odpowiadające potrzebom współczesnych użytkowników – łączą estetykę i funkcjonalność oraz zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

Ekologia i komfort pod prysznicem

Instalacja brodzika akrylowego w łazience to rozwiązanie korzystne zarówno dla wnętrza (poprawia wystrój łazienki, sprzyja zachowaniu porządku i higieny), dla użytkowników (ochrona przed poślizgami, odpowiednia głębokość), jak i dla środowiska (łatwe sprzątanie to oszczędność wody i mniej zużytych środków czystości). Urządzanie nowoczesnej, funkcjonalnej, komfortowej i bezpiecznej łazienki warto zacząć właśnie od wyboru odpowiedniego brodzika oraz kabiny prysznicowej. Produkowane obecnie z akrylu brodziki posiadają liczne zalety, które ułatwiają aranżację łazienki, zapewniając higienę i bezpieczeństwo. Do wyboru najczęściej mamy dwa podstawowe kształty – brodzik półokrągły (np. PACYFIK 80) i kwadratowy (również seria PACYFIK 80), które sprawdzą się w różnego rodzaju wnętrzach. Z pewnością ścięty róg brodzika półokrągłego to rozwiązanie dobre raczej do mniejszych łazienek, a pełnowymiarowy brodzik prostokątny (np. PACYFIK 100×90 z powłoką AntiSlide)  na pewno sprawdzi się w większej przestrzeni. Najwyższej jakości akryl, z którego wykonane są brodziki firmy Koło, np. z serii PACYFIK, STANDARD lub SIMPLO to gwarancja bezkolizyjnego użytkowania, trwałości, odporności na czynniki mechaniczne i chemiczne (takie jak: przypadkowe uderzenia, środki czystości itp.). Szeroki wybór kabin prysznicowych zaprojektowanych specjalnie do tych modeli brodzików ułatwi przystosowanie łazienki do naszego gustu i potrzeb. Głębokość brodzików i praktyczne odpływy sprzyjają  zachowaniu porządku, bezpiecznemu odpływowi wody bez gromadzenia się jej we wnętrzu urządzenia w czasie, w którym bierzemy prysznic.

Brodzik na każdy metraż

Brodziki akrylowe PACYFIK, STANDARD lub SIMPLO to najwyższej jakości urządzenia sanitarne, które mogą stanowić podstawę w każdej nowoczesnej łazience, także niewielkiej – gwarantują bezpieczeństwo użytkowania, bezproblemowy odpływ wody, a także łatwość instalacji i doboru odpowiedniej kabiny prysznicowej (np. KOŁO REKORD 80 do modelu PACYFIK 80).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.