Brodziki akrylowe – PACYFIK, STANDARD, SIMPLO

Podstawą nowoczesnej i praktycznej kabiny prysznicowej jest wygodny i funkcjonalny brodzik, dzięki któremu pod prysznicem możemy się czuć bezpiecznie i komfortowo. Najważniejsze cechy brodzika, na które warto zwrócić uwagę przez zakupem to jego powierzchnia (gładka lub z wypustkami), materiał wykonania (odporny akryl), kształt odpowiedni do przeznaczenia (przystosowanie do instalacji kabiny).


Brodziki akrylowe Koło do każdej łazienki
Produkty z serii Koło, wykonane z trwałego akrylu najwyższej jakości to urządzenia, które doskonale będą spełniać swoje funkcje w każdej nowoczesnej łazience. Odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne oraz łatwy w czyszczeniu akryl z powłokami gwarantuje przyjemne korzystanie z brodzika bez konieczności przeznaczania znacznych nakładów sił, środków i czasu na czyszczenie. Jest to rozwiązanie sprzyjające ekologii i oszczędności w łazience. Dno brodzika jest stworzone do bezpiecznego i komfortowego korzystania, minimalizując ryzyko poślizgu i upadku (powłoka AntiSlide). Każdy brodzik wyposażony jest w funkcjonalny otwór, dzięki któremu unikniemy rozlewania się wody i zatorów kanalizacji. Nowoczesne i eleganckie brodziki akrylowe Koło to podstawa w każdej łazience – producent oferuje także szeroką gamę dodatków, które można także z łatwością uzupełnić w razie usterki (wygoda użytkowania), a brodziki stworzone są jako baza do zamontowania praktycznych i estetycznie wyszukanych kabin wykonanych z hartowanego szkła.
Oto niektóre cechy brodzików akrylowych Koło z serii PACYFIK, STANDARD, SIMPLO:
– wygodna wysokość, rant ok. 5 cm (np. PACYFIK 90);
– zintegrowana obudowa lub modele do kompletowania z obudową (np. PACYFIK 80, STANDARD PLUS 90);
– nogi do kompletu lub modele z wbudowanymi nogami (np. SIMPLO 90, SIMPLO 80, PACYFIK 80, STANDARD PLUS 90);
– możliwość dobrania odpowiedniego syfonu do modelu (dla większości modeli – Geberit, np. do brodzika PACYFIK 90 polecany jest syfon Geberit 150.551.21.1 lub 150.583.21.1).
Błysk, jakość, wygoda i bezpieczeństwo – brodziki akrylowe to rozwiązanie do każdej łazienki
PACYFIK, STANDARD, SIMPLO to serie brodzików z najwyższej jakości akrylu, które doskonale sprawdzą się w każdej nowoczesnej, wygodnej i bezpiecznej łazience, bez względu na metraż (właściwy wybór także do niewielkich przestrzeni).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.