Asymetryczna kabina prysznicowa – komfortowa i dopasowana do łazienki

Jaką kabinę wybrać, aby prysznic odbywał się w maksymalnie komfortowych warunkach, a przestrzeń łazienki była zagospodarowana przejrzyście i ergonomicznie? Jednym z rozwiązań może być kabina asymetryczna, taka jak model 10AP4 marki Ravak.

fot. ravak.pl

Idealna do małych i nietypowych łazienek
Myśleliście, że jeśli chodzi o kształty kabiny prysznicowej, w ofertach producentów ceramiki łazienkowej było już wszystko? Nową koncepcję zagospodarowania strefy prysznicowej zaprezentował Ravak. Asymetryczna kabina 10AP4 ma zewnętrznie przesunięty narożnik, dzięki czemu zajmuje mniej przestrzeni w łazience, ułatwia swobodne przemieszczanie, a do tego wygląda bardzo nowocześnie. Jak łatwo się domyślić, to rozwiązanie świetnie sprawdzi się łazienkach małych lub o nietypowych rozmiarach, gdzie każdy centymetry wolnej przestrzeni między sanitariatami znacząco wpływa na wygodę użytkowników.

Różne warianty ciekawych aranżacji
Nad wyborem tego modelu kabiny warto zastanowić się także wtedy, gdy problemem nie jest zbyt mała, ale raczej znaczna ilość miejsca do aranżacji. W dużej łazience 10AP4 doskonale prezentuje swoje walory estetyczne, a do tego umożliwia różnego rodzaju warianty kompozycyjne, np. harmonijne i spójne dopasowanie krótszego rogu kabiny i znajdującej się obok umywalki. Kabina stylistycznie nawiązuje do innych elementów serii 10° – wanny z parawanem, umywalek, szafek, baterii, akcesoriów, przesuniętych lub nachylonych o 10 stopni w kierunku użytkownika.

fot. ravak.pl

Więcej miejsca na kosmetyki
Co jeszcze, oprócz oszczędności miejsca i estetyki, może skłonić do wybory kabiny 10AP4? Zalet jest więcej, chociażby praktyczna, powiększona przestrzeń wewnątrz kabiny na kosmetyki i akcesoria. Dzięki konstrukcji kabiny, w jednym miejscy zmieści się ich znacznie więcej. Producent zadbał także o bezpieczeństwo użytkowników, które zapewnia stabilny profil i hartowane szkło oraz wygodę podczas czyszczenia kabiny, którą zapewnia system wypinania drzwi.

Zdjęcie główne: www.ravak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.