Squaro Edge 12 – piękno i klasa dla wymagających�

Kąpiel to wspaniały sposób na odprężenie, ale kąpiel w pięknej wannie to już przyjemność dla wszystkich zmysłów. Dzięki doskonałej estetyce wanna Squaro Edge 12 budzi emocje i wprowadza w przyjemny nastrój.

Wysoka klasa dla wymagających

fot. villeroy-boch.pl

Wanna Squaro Edge 12 została ukształtowana tak, by sprostać najwyższym wymaganiom, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Wanna posiada nietypowo ukształtowany brzeg i wąski rant o szerokości zaledwie 12 mm, co nadaje jej elegancji i subtelności. Głębokość wanny to tylko 45 cm, dzięki czemu odznacza się nie tylko stylowym designem, ale także ekonomią i troską o zasoby środowiska.

Ponad 200 kolorów do wyboru
To, co wyjątkowe w modelu Squaro Edge 12 to szeroka paleta barw, dzięki którym wanna może stać główną dekoracją łazienki. Niemiecko-duńska projektantka, „Paryżanka z wyboru“, Gesa Hansen – wielokrotnie nagradzana m.in. Red Dot Award, wymyśliła ekskluzywną koncepcję kolorystyczną, które umożliwia stworzenie całkowicie indywidualnego stylu łazienki. Do wyboru jest ponad 200 barw, inspirowanych kolorystyką czterech pór roku w Paryżu. To z pewnością jedna z najbogatszych i najbardziej stylowych palet dostępnych na rynku,w jakich można wybrać kolor obudowy. Wanna jest dostępna w najpopularniejszych rozmiarach oraz w wersji do wbudowania. Panel jest dostępny w kolorach białym oraz Graphite Noir.

fot. villeroy-boch.pl

Quaryl – naturalny surowiec doprowadzony do perfekcji
Materiał zastosowany do produkcji wanien z kolekcji Squaro Edge 12 to Quaryl – innowacyjne tworzywo, łączące zalety akrylu i naturalnego surowca, jakim jest skała kwarcowa. Wyjątkowość Quarylu polega przede wszystkim na możliwości wykonywania niezwykle precyzyjnych odlewów, zupełnie wyjątkowej odporności na uderzenia i zarysowania oraz właściwościach, umożliwiających bardzo łatwe i wygodne czyszczenie.

Dowodem na wyjątkową innowacyjność i jakość wanny Squaro Edge 12 jest jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży –  Interior Innovation Award 2014.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.