Funkcjonalne i innowacyjne kabiny Geo Koło

Od kabiny prysznicowej wymaga się dziś więcej niż jeszcze kilka lat temu. Dla współczesnych odbiorców to nie tylko miejsce na szybki prysznic lub alternatywa dla wanny w małej łazience, ale także miejsce relaksu i element budujący estetykę pomieszczenia. Ponadto ważne jest, aby kabina była wygodna w użytkowaniu i łatwa w czyszczeniu. Oczekiwania wobec kabin prysznicowych są więc znacznie wyższe, ale model Geo od marki Koło znakomicie radzi sobie z ich spełnieniem.

fot. kolo.com.pl

Uniwersalny i nowoczesny design
Na początek to, co widać gołym okiem – kabiny Geo mają bardzo nowoczesny, a przy tyn uniwersalny wygląd. Bez problemu ten model można sobie wyobrazić w przytulnej łazience rodzinnej i designerskiej, w której rządzi minimalizm. Producent postarał się, aby Geo pasowały do różnych łazienek nie tylko pod względem estetycznym, ale także wymiarów i konstrukcji. Wybór jest szeroki, od kabin półokrągłych i prostokątnych, po drzwi do kompletowania ze ścianką boczną.

Bez uchwytów na szkle
Mówi się jednak, że najważniejsze wnętrze, a w przypadku kabin Geo dopiero tam widać najbardziej innowacyjne i pomysłowe rozwiązania, które wpływają na estetykę i wygodę użytkowania kabiny. Jednym z nich jest uchwyt do otwierania drzwi umieszczony w profilu. Brak uchwytów na szklanych nadaje im elegancki wygląd, a jednocześnie ułatwia czyszczenie szkła. Dodatkowym atutem jest wzmocnienie konstrukcji drzwi, co daje bardziej płynne i bezpieczne przesuwanie, które usprawniają także podwójne rolki. W kwestii drzwi warto wspomnieć o jeszcze jednej ważnej zalecie. Jak zapewnia producent, można je zamontować po lewej i po prawej stronie, a nawet odwrócić.

fot. kolo.com.pl

Rozwiązania dla łatwego czyszczenia
W drzwiach i ściankach znajduje się pojedyncza tafla szkła, pozbawiona mało estetycznych mocowań, dzięki czemu kabina nie tylko lepiej wygląda, ale także jest łatwiejsza w czyszczeniu. Jeśli mowa o myciu kabiny, producent nie zapomniał o rozwiązaniu, które obecnie jest już niemal standardem w nowoczesnych kabinach – powłoce zapobiegającej powstawaniu osadów Reflex Koło.

Zdjęcie główne: www.kolo.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.