Kolorowe szkło Colorimo w aranżacji łazienki

Szkło w łazience stosuje się nie tylko w kabinach prysznicowych. Aby móc korzystać z wielu zalet tego materiału, z powodzeniem można je wykorzystać w wielu innych miejscach.

fot. colorimo.eu

Materiał wielu zalet
Szkło jest chętnie wykorzystywane w aranżacji wnętrz, ale dzięki swoim właściwościom pełni szczególną rolę w łazience, gdzie może być użyte nie tylko jako wypełnienie ścianek kabiny prysznicowej, ale np. we frontach mebli, ściankach działowych, drzwiach przesuwnych, a nawet okładzinach ścian. Gładka powierzchnia szkła jest łatwa do utrzymania w czystości, higieniczna, a dzięki swojej przejrzystości wprowadza do pomieszczenia większą ilość światła i optycznie powiększa jego przestrzeń.

Kolorowe szkło na życzenie klienta
Szkło w łazience może także pełnić funkcję dekoracyjną. Colorimo to specjalne szkło stworzone do wykorzystania w aranżacji wnętrz, które znajduje specjalne zastosowanie w łazience. Jest ono dostępne w wielu kolorach, ale klient może dostarczyć własną próbkę na podstawie której tworzy się indywidualne zamówienie. Istnieje także możliwość zamówienia przezroczystego szkła z ornamentami, co daje nieograniczone możliwości aranżacji w każdym wnętrzu. Co więcej, jest dostępne we wszystkich grubościach, z opcją zahartowania. Hartowane szkło jest znacznie bardziej odporne na temperaturę, uderzenia, a w razie uszkodzenia rozbija się na drobne, tępe kawałki.

fot. colorimo. eu

Ekstra gładkie – łatwe w czyszczeniu
Szkło Colorimo jest lakierowane farbami ekologicznymi i posiada bardzo gładką, pozbawioną porów powierzchnię. W praktyce oznacza to, że nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest też łatwe w czyszczeniu. Warto dodać, że układanie okładziny ze szkła na ścianach lub szkła w szklanego blatu jest znacznie mniej pracochłonne niż ma to miejsce w przypadku płytek.
W ofercie szkła Colorimo znajduje się kilka kolekcji z różnymi rodzajami szkła:
SATI – szkło lakierowane matowe,
STANDARD – szkło lakierowane z połyskiem,
ORNAMENT – szkło lakierowane z teksturą,
HEXI – szkło lakierowane trójwymiarowe.

Zdjęcie główne: www.colorimo.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.