Prysznic z systemem 3D od Grohe

Grohe to jeden z liderów innowacyjnych rozwiązań łazienkowych. Jedną z najnowszych propozycji niemieckiego producenta jest prysznic z systemem 3D. Dzięki temu urządzeniu dostosowanie natrysku do indywidualnych preferencji jest intuicyjne i wyjątkowo proste.

grohe
fot. grohe.com

W wielu przypadkach jednym z największych mankamentów korzystania z prysznica jest konieczność zmieniania jego ustawień. Biorąc szybki poranny prysznic nierzadko musimy spędzić kilka chwil na wyregulowaniu strumienia i temperatury wody. Zbyt małe lub zbyt duże ciśnienie bywa kłopotliwe, kiedy po stresującym dniu chcemy skorzystać z relaksującej mocy wody. Grohe Rainshower SmartControl to idelane rozwiązanie, jeśli marzy nam się pełnia komfortu pod prysznicem.

Inteligentny prysznic
Do sterowania systemem prysznicowym Grohe służą zaledwie 3 przyciski. Choć wydaje się, że to niewiele, dają możliwość pełnego spersonalizowania działania prysznica. Ten sam przycisk służy do uruchamiania przepływu wody i regulacji ciśnienia. Jego karbowana powierzchnia ułatwia sterowanie mokrymi dłońmi. Warto dodać, że urządzenie zapamiętuje ustawienia prysznica. Nieważne czy uwielbiamy długie i leniwe kąpiele w gorącej wodzie, czy zimne i orzeźwiające szybkie natryski. Jedno naciśnięcie przycisku i przy następnym prysznicu natychmiast będziemy mogli cieszyć się ulubioną temperaturą wody i rodzajem natrysku.

grohe
fot. grohe.com

Deszczownica czy masaż?

System Grohe umożliwia także intuicyjne ustawienia różnych rodzajów strumienia. Z pomocą kolejnych przycisków będziemy mogli łatwo zmieniać tryby natrysku i przełączać działanie prysznica ręcznego i deszczownicy. Deszczownia w systemie Rainshower SmartControl jest dostępna w rozmiarze XXL, dzięki czemu woda przyjemnie otula ciało. Tarcza deszczownicy posiada specjalny system umożliwiający łatwe zdejmowanie i czyszczenie. Z kolei funkcja Trio Massage to połączenie trzech rodzajów masażu działających na głowę i ramiona.

Pełnia kontroli i przyjemności pod prysznicem to z pewnością największe atuty nowego produktu Grohe. Dzięki prostemu i uniwersalnemu wzornictwu można go polecić wszystkim, którzy cenią inteligentne rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego użytkownika.

Zdjęcie główne: www.grohelive.cz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.