Szuflady łazienkowe

Zestaw mebli łazienkowych powinien pomieścić możliwie największą ilość przedmiotów, z których korzystamy na co dzień i umożliwiać uporządkowanie przestrzeni. Zestawy meblowe wyposażone są w pojemne szuflady, w których można rozmieścić kosmetyki, przybory toaletowe itp. rzeczy tak, aby łazienka wyglądała elegancko i schludnie.

Szuflady i przegrody do kompletowania
Linia meblowa NOVA PRO składa się z różnego rodzaju szafek łazienkowych, np. szafek z drzwiczkami (pojedyncze i podwójne, podumywalkowe), szafek podumywalkowych z szufladami. Meble te wykonane są z najwyższej jakości materiałów, występujących w różnych opcjach kolorystycznych, np. połyskliwej bieli, szarości lava mat, orzecha włoskiego. Ich powierzchnie pokryte są różnego rodzaju warstwami zabezpieczającymi przed wilgocią i szkodliwym wpływem promieni UV, dając gwarancję trwałości i wygody w użytkowaniu przez długi czas. Szuflady NOVA PRO można wyposażyć w wewnętrzne przegrody, które wprowadzą dodatkowe udogodnienie w zakresie organizacji wnętrza łazienki, porządkowania przestrzeni, przechowywania rozmaitych przedmiotów higienicznych codziennego użytku i zachowywania pomieszczenia w stanie ładu i higieny. Przykładem mebla przeznaczonego do tego rodzaju porządkowania łazienki jest zestaw meblowy NOVA PRO PREMIUM 55 cm, wyposażony w szuflady z mechanizmem cichego domykania, do których dobrać można przegrody do szuflad (500.676.00.1, 500.677.00.1, 500.678.00.1). Kształt przegrody i jej wewnętrzny podział umożliwia sprawne rozmieszczenie przyrządów toaletowych i łatwe korzystanie z nich. Takie rozwiązanie w łazience wpisuje się doskonale w prędki rytm życia we współczesnym świecie, pomagając jednak zachować pewną stabilność i porządek mimo pośpiechu.


Dodatkowa przegroda do szuflady – zalety
Wprowadzenie dodatkowej przegrody, dopasowanej do modelu szuflad łazienkowych to prosty i skuteczny sposób na uporządkowanie przestrzeni, wygodne rozmieszczenie przedmiotów w łazience, wprowadzenie ładu i higieny w łazience i gwarancja łatwego i przyjemnego wykonywania codziennych czynności higienicznych. Przegrody sprawdzą się nie tylko do porządkowania kosmetyków, ale także do bezpiecznego przechowywania urządzeń elektrycznych, np. suszarki czy maszynki do golenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.