Szafki wiszące z lustrem TWINS

Urządzenie gustownej i praktycznej łazienki to ciekawe, ale i wymagające zadanie. Współczesny design mebli łazienkowych przychodzi nam z pomocą – szafki łazienkowe z lustrzanymi bokami i drzwiczkami, jak również lustra uchylne do samodzielnej instalacji to akcesoria łazienkowe, które mogą odmienić wygląd każdej łazienki.


Praktyczne rozwiązanie do nowoczesnej łazienki
Szafki łazienkowe z lustrem z serii TWINS (50, 60) to mebel idealny do każdej łazienki, w której przydałoby się umieścić niewielki, ale funkcjonalny i wyszukany mebel. Dzięki szafce łazienkowej tego rodzaju zyskujemy nowe miejsce do przechowywania niezbędnych kosmetycznych akcesoriów, a także ręczników i środków czystości, a jednak oszczędzamy zarazem przestrzeń, gdyż po zamknięciu drzwiczek otrzymujemy dwuczęściowe lustro. Gdy dodamy do takiej lustrzanej szafki dodatkowe oświetlenie przeznaczone do instalacji z meblami wiszącymi zdecydowanie zwiększy się wtedy funkcjonalność mebla – będzie mógł służyć jako oświetlone bocznie (lub górnie) zwierciadło szykownej toaletki. Światło odbijające się od bocznych (lub przednich) luster to także dodatkowe, niebanalne i ekonomiczne oświetlenie łazienki. Subtelny blask odbijający się na posadzce doda kameralnej atmosfery każdemu wnętrzu, a także przemieni łazienki o surowym charakterze w bardziej komfortowe miejsce, kojarzące się z wygodą i relaksem.
Szafka z lustrzanymi ściankami to wiele korzyści w jednym meblu! – oto przegląd najważniejszych cech mebla:
– drzwi lustrzane wyposażone w mechanizm cichego domykania,
– lustrzane boki – źródło dodatkowego oświetlenia w łazience oraz wygoda przy wykonywaniu czynności higienicznych i kosmetycznych (możliwość spojrzenia pod wieloma kątami),
– 2 regulowane szklane półki – dodatkowe miejsce na łazienkowe przybory,
– możliwość zamontowania drzwi szafki z otwieraniem na lewą lub prawą stronę.
– waga szafki: 11 kg – szafka wisząca z lustrem TWINS 50 x 70 x 15 cm; 13 kg – szafka wisząca z lustrem TWINS 60 x 70 x 15 cm.


Oszczędność miejsca i energii elektrycznej
Szafki wiszące z lustrem typu TWINS mogą znacząco polepszyć wygląd każdej łazienki, wnosząc do niej dodatkowe źródło subtelnego światła oraz funkcjonalność. Zyskujemy więcej przestrzeni na przybory toaletowe, jak również oszczędzamy miejsce na lustro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.