Umywalki asymetryczne STYLE

Umywalki asymetryczne z serii STYLE to interesujące rozwiązanie dla miłośników nowoczesnej odsłony minimalizmu z odrobiną fantazji w designie łazienkowym. Wykonane z najwyższej jakości umywalki STYLE łączą w sobie najwyższej jakości materiały, perfekcyjne wykończenie i ciekawe kształty, które ożywią i odświeżą wnętrze każdej łazienki.

Rola ceramiki w łazience

Seria umywalek style to bogactwo koncepcyjne widoczne nie tylko na przykładzie pojedynczych misek umywalkowych, ale ujawniające się także w interesujących dodatkach, z którymi łączyć można umywalki STYLE. Modele mniejsze, 45-centymetrowe doskonale sprawdzą się w aranżacji wnętrz łazienek o ograniczonym metrażu. Można je mocować na śrubach, zaoszczędzając tym samym miejsce na postument. Taka umywalka wprowadza do wnętrza wrażenie lekkości i świeżości, które podkreślają lśniące chromowane powierzchnie armatury. Dodatkowo, także sama ceramika posiada warstwy ochronne i dekoracyjne, które ograniczają wpływ niszczących czynników na stan urządzenia, uniemożliwiają namnażanie się pleśni i grzybów (wybór właściwy dla osób cierpiących na alergie związane z tymi czynnikami), jak również nadają umywalce subtelny połysk, który przez długi czas cieszy oko domowników. Umywalka asymetryczna STYLE umożliwia łatwiejsze wykonywanie różnych czynności higienicznych każdego dnia dzięki swojemu kształtowi – wypustki, które łamią symetrię urządzenia pozwalają na umieszczanie na nich drobnych przedmiotów, z których korzysta się w łazience. Model o nieco większych gabarytach, STYLE 65 to umywalka z otworem i przelewem, do której zaprojektowano także półpostument z tej samej serii. Aby uczynić łazienkę miejscem bardziej komfortowym, kameralnym i przytulnym, wprowadzenie jasnego ceramicznego półpostumentu będzie dobrym wyborem – urządzenie to ukryje zimną, metalową armaturę i wprowadzi do wnętrza łazienki nutę lekkości i ciepłego blasku.

Asymetria, lekkość, lśniąca biel – zalety umywalki asymetrycznej STYLE

Instalacja dowolnej umywalki asymetrycznej z serii STYLE to świetny sposób na odświeżenie i rozjaśnienie wnętrza łazienki. Urządzenia te są wyjątkowo trwałe, odporne na wpływ negatywnych czynników, jak również łatwe i przyjemne w codziennym użytku. Ich doskonałe wykończenie, ciekawe kształty i trwałość będą cieszyć użytkowników przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.