Aveo New Generation – zainspirowane naturą

Kolekcja Aveo New Generation od Villroy&Boch to kontynuacja kolekcji Aveo, która podobnie jak jej poprzedniczka emanuje spokojem i przytulnością. Ceramika Aveo w nowej odsłonie jest jeszcze bardziej lekka i komfortowa, bardziej wyraźnie są także odniesienia do świata natury.

Oaza spokoju

villeroy&boch
fot. villeroy-boch.pl

W kolekcji Aveo New Generation zaprojektowanej przez architektów z biura Conran & Partners, uwagę przykuwają przede wszystkim piękne, zaokraglone kształty. Już na pierwszy rzut oka widać, że korzystanie z nowej ceramiki Aveo będzie wyjątkowo przyjemne i komfortowe. Zarówno wanny, jak i umywalki wyglądają tak, jakby ceramika wraz z zaworami tworzyła jedną organiczną całość. Lekkie, owalne kształty sprzyjają odprężeniu i relaksowi oraz wprowadzają atmosferę bezpieczństwa i harmonii. Łazienka wyposażona w urządzenia z tej kolekcji, w połączeniu z odpowiednio dobraną kolorystyką, dekoracjami oraz oświetleniem, może stać się prawdziwą oazą spokoju.

Zaokrąglone fronty – więcej mejsca

villeroy&boch
fot. villeroy-boch.pl

Inspiracje naturą są jeszcze wyraźniejsze, gdy ceramikę połączymy z meblami z tej samej kolekcji. Szafki, których powierzchnie zostały wykonane z okleiny z drewna dębowego Pure Oak oraz Dark Oak, posiadają zaokrąglone fronty, które dodatkowo podkreślają główną linię kolekcji. Meble Aveo łączą estetykę z funkcjonalnością – dzięki zaokrąglonej formie jest w nich jeszcze więcej wolnego miejsca. Ważnym estetycznym akcentem mebli jest także powierzchnia Glossy White Lack, dzięki którym wyglądają one prosto, a zarazem elegancko.

Odporne i łatwe w czyszczeniu materiały

Warto także wspomnieć o materiałach zastosowanych w odświeżonej kolekcji Villeroy&Boch. Jak większości ceramiki tego producenta, także tu użyto szkliwa CermicPlus, które sprawia, że krople wody łączą się w strumienie i natychmiast spływają do odpłwu. Powłoka ułatwia usuwanie brudu i jest całkowicie odporna na substancje zawarte w agresywnych środkach czystości, kosmetykach i produktach medycznych. Wanna wykonana z Quarylu jest nie tylko łatwa w czyszczeniu, ale także niezywkle odporna na uszkodzenia mechaniczne i posiada dobrą izolację cieplną.

Kolekcja Aveo New Generation może przypaść do gustu tym, którzy w łazienkę traktują jako miejsce relaksu i wyciszenia. Funkcjonalne rozwiązana, komfort i wysoka jakość materiałów dają pewność, że z jej zalet będzie można cieszyć się przez długi czas.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.