Beyond Roca – nowe materiały i odważny design

Wyjątkowo lekka i odporna ceramika marki Roca to idealne propozycja dla osób szukających ekskluzywnych rozwiązań na długie lata.

fot. roca.pl

Jak sprawić, aby łazienka fascynowała nowatorskim, a jednocześnie harmonijnym designem, była przyjazna dla wszystkich użytkowników, a jednocześnie była bardziej zaawansowana technologicznie niż pozostałe kolekcje? Marka Roca znalazła odpowiedź na to pytanie. Beyond to kolekcja misek wc, bidetów, umywalek w wersji blatowej, nablatowej i ściennej oraz wanien, które są w całości wykonane z Fineceramic – materiału, który sprawia, że umywalka jest o 40 proc. lżejsza, a jednocześnie 30 proc. twardsza niż umywalka z tradycyjnej ceramiki.

Fineceramic to materiał stworzony przez specjalistów Roca, charakteryzujący się niespotykaną wcześniej twardością i odpornością, przy zachowaniu lekkości i możliwości uzyskiwania delikatnych i cienkich krawędzi.

Nowy, autorski materiał Roca zastosowano także deskach wc Beyond. Supralit jest bardziej odporny na żółknięcie i działanie środków chemicznych niż tradycyjnie stosowany duroplast. Dzięki swojej strukturze jest także bardziej higieniczny, odznacza się właściwościami antybakteryjnymi, jest zatem materiałem idealnym do tworzenia elementów, takich jak deska wc czy pokrywa bidetu.

Innowacyjną technologię zastosowano również do stworzenia wanien z kolekcji Beyond. Surfex jest bardzo delikatny i przyjemny w dotyku, posiada estetyczne matowe wykończenie. Jego ważną własnością jest możliwość tworzenia spójnych form bez łączeń. Wanna z Surfexu utrzymuje ciepło przez długi czas, dzięki bardzo dobrym właściwościom izolacyjnym, Dodatkową zaletą jest fakt, że materiał poddaje się recyclingowi.

Kolekcja Beyond imponuje zastosowaniem nowych technologii, stawiających ją na szczycie listy najbardziej ekskluzywnych kolekcji łazienkowych, jednak tym co zadziwia już na pierwszy rzut oka to jej niezwykłe futurystyczne kształty. Proste, zdecydowane formy o zaokrąglonych liniach tworzą odważną i oryginalną, a jednocześnie harmonijną i miłą dla oka całość.

Zdjęcie główne: www.roca.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.