Roca Carmen – retro styl w nowoczesnym wydaniu

Choć w nagradzanych nowoczesnych seriach ceramiki łazienkowej główne zasady to prostota i geometria, pojawienie się zupełnie odmiennej kolekcji w stylu vintage urzeka finezją i wdziękiem. Carmen marki Roca to kolekcja retro dla osób, które na przekór aktualnym trendom lubią otaczać się klasycznymi i wyrafinowanymi formami.

roca.pl

Retro – styl, który urzeka
Choć współczesny design w wyposażeniu łazienek z jest ceniony za prostotę, ład i harmonię, ozdobnie łamanym krawędziom, elegancko wygiętym bateriom i szlachetnie smukłym meblom i ceramice w barwach nawiązujących do minionych epok, nie da się odmówić klasy i stylu. Dla wielu osób styl retro to kwintesencja piękna i nie sposób odmówić im racji przyglądając się nowej kolekcji marki Roca – Carmen. Kontrast w zderzeniu z kubicznymi bryłami większości nowoczesnych kolekcji łazienkowej, potęguje wrażenie, że Carmen to kolekcja zjawiskowa.

Wysoka jakość szkliwa i technologia w służbie technologii

fot. roca.pl

Jak pisze producent, Carmen jest ukłonem w stronę tradycji i rekonstrukcją wyjątkowo popularnego przed laty modelu. Popularna przed laty kolekcja łazienkowa powróciła w świeżej odsłonie i powiększyła się o nowe elementy, obecnie znajdziemy w niej umywalki 80 cm, a wraz z nimi dwuuchwytowe, trzyotworowe w wersji ściennej i stojącej, bezrantowe miski wc i bidety. Ceramika została pokryta najwyższej jakości szkliwem, zapewniającym wieloletnią trwałość i odporność. Miski wc w stylu vintage zostały wykonane w technologii rimless, dzięki czemu są wysoce higieniczne i łatwe do sprzątania.

Nowością w produktach Roca są deski wc i pokrywy bidetowe z Supralitu – materiału o właściwościach antybakteryjnych, a do tego odporne na żółknięcie i środki chemiczne.

Ceramika tworzy jedną całość z dedykowaną kolekcją mebli w dwóch kolorach do wyboru: satynowa biel i szary antracyt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.