Ciepło i higiena – technologie marki Vayer

Higiena, ekologia i nowoczesny wygląd to dziś główne priorytety dla producentów ceramiki sanitarnej. Przyglądając się coraz bardziej nowoczesnym technologiom wykorzystywanym w miskach WC, bidetach czy wannach, może się wydawać, że nic już nie może zadziwić. Szwajcarska marka Vayer dzięki swoim opatentowanym rozwiązaniom technologicznym udowadnia, że jest inaczej.

Ciepło z wanny

Vayer
fot. micuda.pl

Pochodząca ze Szwajcarii marka Vayer, której właścicielem jest polska firm Centrum, to kolejny producent wyposażenia łazienkowego, który stawia na innowacyjne technologie, oszczędność i nowoczesne formy. Nie oznacza to jednak, że Vayer powiela jakiekolwiek rozwiązania znane u innych producentów. Szwajcarska marka wprowadziła na rynek ceramiki łazienkowej całkowicie nowatorskie sposoby na łatwe utrzymanie higienicznej czystości i komfort kąpieli.

Sztandarowym produktem Vayer jest wanna z opatentowanym systemem Etna. Dzięki podłączeniu do centralnego ogrzewania, wanna oprócz swojej tradycyjnej roli może pełnić rolę grzejnika łazienkowego. System Etna sprawia, że wanna utrzymuje temperaturę wody na stałym poziomie, dzięki czemu kąpiele w ciepłej wodzie są możliwe bez ograniczeń czasowych, przy jednoczesnej oszczędności wody i energii. Co ciekawe, wanna może być wykorzystywana niezależnie od warunków atmosferycznych na tarasie lub balkonie, tworząc w ten sposób domowe źródło termalne.

Bakteriobójcze srebro

Vayer
fot. e-katalog.ru

Wanny marki Vayer są nie tylko ciepłe, ale także sterylnie czyste. Kolejne rozwiązanie wykorzystywane w produkcji wanien, umywalek i brodzików szwajcarskiego producenta to nanotechnologia. Bakteriobójcze właściwości srebra są już dość popularne m.in. dzięki linii antyperspirantów czy detergentów. Powłoka antybakteryjna z cząsteczkami srebra zastosowana w urządzeniach ceramicznych Vayer powoduje samoistne zwalczanie bakterii i zapobieganie ich rozwojowi. Takie rozwiązanie z pewnością nie zlikwiduje konieczności mycia wanny, ale na pewno może zmniejszyć częstotliwość sprzątania z użyciem różnego rodzaju chemicznych środków czystości.
Niewątpliwie, produkty Vayer są godne polecenia, co potwierdzają, liczne nagrody przyznawane w prestiżowych branżowych konkursach. Jeśli szukacie wanny, umywalki lub brodzika w nowoczesnym wzornictwie, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania, z pewnością Vayer jest marką godną uwagi, choć nie da się ukryć, że nieco bardziej kosztowną niż pozostałe.

Zdjęcie główne: www.vayer.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.