Etiuda Cersanit – w łazience bez barier

Oferta ceramiki do łazienki dostępnej poszerzyła się ostatnio o nową kolekcję. Etiuda marki Cersanit zapewnia osobom starszym i niepełnosprawnym bardzo wygodne i higieniczne korzystanie z łazienki. Producent zadbał także o estetykę kolekcji oraz nowoczesne rozwiązania, ułatwiające eksploatację sanitariatów.

Dostosowana do potrzeb seniorów

fot.cersanit_en.greygroup.pl
fot.cersanit_en.greygroup.pl

Zapotrzebowanie na bezpieczne, odpowiednie dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną wyposażenie łazienek jest coraz większe. Korzystają z nich nie tylko osoby niepełnosprawne, ale przede wszystkim seniorzy, których z roku na rok jest wśród nas coraz więcej. Łazienki wielu z nich nie są dostosowane do zmniejszającej się z wiekiem sprawności fizycznej, a to właśnie wypadki w łazience są jedną z najczęstszych przyczyn uszkodzeń ciała osób starszych. Aby zminimalizować ryzyko wypadku, warto wprowadzić zmiany, które uchronią przed potknięciem, poślizgnięciem lub uderzeniem. Dobrym rozwiązaniem może być nowa kolekcja Cersanit, stworzona z myślą o łazienkach dostępnych.

Funkcjonalnie, wygodnie i estetyczniefot. cersanit_en.greygroup.pl
Etiuda to wygodna, komfortowa i funkcjonalna kolekcja sanitariatów, która wyróżnia się wysoką estetyką i zastosowaniem technologii, ułatwiających utrzymanie higienicznej czystości. Szerokie umywalki o odpowiedniej głębokości są łatwe w użytkowaniu zarówno dla osoby poruszającej się samodzielnie, jak i korzystającej z wózka inwalidzkiego. Bez problemu można na nich umieścić kosmetyki i przybory toaletowe, a dzięki linii z wcięciem dostęp do baterii jest bardzo wygodny. Ułatwione jest także korzystanie z podwieszanej miski wc o optymalnych rozmiarach i kształcie oraz specjalnej deski. Wanna z kolekcji Etiuda umożliwia bezpieczną, a jednocześnie komfortową kąpiel bez ryzyka przewrócenia. Na szczególną uwagę zasługuje bogaty wybór uchwytów i poręczy oraz siedziska do zamontowania pod prysznicem. Akcesoria pomagające w utrzymaniu równowagi w łazience są stabilne i bardzo funkcjonalne, a w połączeniu z eleganckim designem ceramiki tworzą bardzo estetyczną i przyjemną dla oka całość. Warto także wspomnieć o nowoczesnych technologiach, ułatwiających zachowanie czystości w łazience, jak CleanOn czy miska bezkołnierzowa ze specjalnym systemem spłukiwania. Dzięki nim nawet dbanie o czystość w łazience jest prostsze i wygodniejsze, co ma ogromne znaczenie w przypadku starszych.

Zdjęcie główne: www.files.cersanit.ru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.