Kąpiel pełna swobody w wannie Freedom Ravak

Kąpiel w wannie powinna być momentem całkowitego relaksu i odprężenia, jednak aby tak było, wanna powinna dawać pełną wygodę i swobodę ruchów. Wanny z serii Freedom marki Ravak zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy nie znoszą ograniczeń.

Dla wolnych duchem
Wanna wolnostojąca Freedom radykalnie zrywają ze schematem wanny, oferującej jedną wygodną pozycję do kąpieli. Kształt wanny i odpływ umieszczony na środku dają możliwość zajęcia takiej pozycji, w jakiej w danym momencie będziemy czuć się najlepiej. Dla osób, którym marzy się wanna ustawiona w centrum pomieszczenia, z możliwością zmiany stron podczas kąpieli, jest to idealne rozwiązanie. Wewnętrzne kształty wanien Freedom stworzono tak, by zapewniały poczucie komfortu i bezpieczeństwa i umożliwiały całkowite odprężenie, także podczas kąpieli we dwoje.

fot. ravak.pl

Łagodna Freedom O lub wyrazista Freedom R
Seria Freedom to dwa modele, o zupełnie różnych kształtach. Freedom O charakteryzują miękkie linie i obłe kształty, miłe dla ciała i oka. Łagodne krzywizny świetnie pasują do łazienek inspirowanych światem natury, tworzących atmosferę harmonii i bezpieczeństwa. Z kolei wanna Freedom R to propozycja do łazienek, w których pierwsze skrzypce gra design i nowoczesność. Jej ostre i prost linie tworzą minimalistyczną formę, która stanowi wyrazisty element aranżacji wnętrza. Oba modele, mimo widocznych na pierwszy rzut oka różnic, cechują duże rozmiary, takie samo nachylenie powierzchni po obu stronach, a także wspomniany już odpływ umieszczony na środku. Dzięki tym cechom komfortowe wanny Freedom można dopasować do niemal każdej łazienki.

fot. ravak.pl

Komfort termiczny dzięki akrylowi
Seria Freedom odznacza się nie tylko doskonale zaprojektowanymi kształtami, ale także zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Akryl z którego wykonano wanny Freedom stygnie powoli i utrzymuje ciepło wody na dłużej. Materiał jest lekki, co ułatwia manewrowanie wanną podczas montażu, w celu znalezienia najlepszego miejsca. Do wanien można dopasować dedykowane im baterie instalowane w podłodze, z którymi stworzą spójną i estetyczną całość.

Zdjęcie główne: www.ravak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.