Kolekcja Waverley dla miłośników retro

Klasyczne retro bez żadnego kompromisu ze współczesnością to propozycja marki Ideal Standard dla najbardziej zagorzałych wielbicieli stylu z dawnych lat.

Retro nadal modne

fot. ideal-standard.co.uk

Choć na rynku ceramiki łazienkowej zdecydowany prym wiodą nowoczesne kolekcje o prostych i surowych formach, styl retro wciąż ma się dobrze. Co rusz pojawia się kolekcja nawiązująca do jednej z dawnych epok, która całkowicie odbiega od tego, co zwykle oglądamy w katalogach i większości współczesnych łazienek. I bardzo dobrze, w końcu nie każdy kocha minimalizm, a fanów starej, dobrej klasyki we wnętrzach zapewne nigdy nie zabraknie. Kolekcja Waverley Od Ideal Standard to ukłon w stronę retro w najlepszym wydaniu.

W dobrym angielskim stylu

Kształt ceramiki nawiązuje do epoki wiktoriańskiej i edwardiańskiej, jej formy w pełni oddają styl tego okresu. Najważniejsze elementy tej serii to stylizowane ranty, metalowe przyłącza, wysoki system mocowania zbiornika spłukującego, ceramiczne uchwyty spłukujące, ozdobne metalowe wsporniki górnego zbiornika, chromowane rury odpływowe oraz podwyższona tylna ścianka umywalki. Ceramika Waverley doskonale sprawdzi się w salonie kąpielowym, ale także stylowej rodzinnej łazience. Pomoże stworzyć eleganckie i reprezentacyjne, a jednocześnie ciepłe wnętrze.

fot. ideal-standard.co.uk

W skład kolekcji wchodzi ceramiczna umywalka o szerokości 56 cm, z możliwością montażu baterii jedno- i dwuotworowej. Umywalka posiada podwyższoną tylną krawędź i może być skompletowana z ceramicznym postumentem o wymiarach 74 x 25 cm. Dostępne są także trzy rodzaje stojących misek sedesowych, wszystkie o wymiarach: 40 cm x 38 cm x 50 cm (wysokość, szerokość całkowita, długość). W kolekcji znajdują się także: zbiorniki ceramiczne do montażu wysokiego (górnopłuk) i kompaktowego, deski sedesowe w kolorze białym i mahoniowym oraz akcesoria dodatkowe, takie jak chromowany dopływ wody, ozdobne wsporniki do górnego zbiornika, ozdobne ceramiczno-metalowe uchwyty spłukujące, łańcuszek do górnopłuka.

www.ideal-standard.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.