Wygoda i design wanien z niskim rantem Excellent

Funkcjonalność, ergonomia, walory estetyczne i wygoda podczas kąpieli – jak znaleźć wannę spełniającą te wszystkie wymagania? Odpowiedzią mogą być modele wanien Slim marki Excellent, odpowiednie do dużych i małych łazienek zawsze wygodne i zgodne z najnowszymi trendami we wzornictwie.

fot. excellent.com.pl

Komfortowa, estetyczna, do każdej łazienki – wanna Slim
Długa, odprężająca kąpiel z pianą to dla wielu z nas pierwsze skojarzenie ze słowem relaks. Z tego powodu wiele osób nie wyobraża sobie łazienki bez wanny, nawet jeśli jest to stosunkowo małe lub nietypowe pomieszczenie. Na szczęście, teraz nie trzeba iść na kompromis z estetyką, komfortem i możliwościami montażu wanny. Wanny typu Slim od Excellent zapewnią wygodę podczas kąpieli, nowoczesną estetykę ze szczypta luksusu, a do tego zmieszczą się w niemal każdej łazience. Jak to możliwe? Przyjrzyjmy się najważniejszym cechom wanien Slim tego producenta.

Akryl – materiał wielu zaletach
Wanny Slim zostały wykonane z akrylu. Można by rzec, że to nic niezwykłego, ponieważ na rynku mamy mnóstwo wanien z tego właśnie materiału. W tym przypadku warto zaznaczyć, że mamy do czynienia z najwyższej jakości akrylem, który pozwala w pełni cieszyć się swoimi właściwościami, takimi jak: ciepło i przyjemność w dotyku, lekkość, odporność na zabrudzenia i higiena. Jest on także wyjątkowo plastyczny, co umożliwia formowanie najbardziej wygodnych dla ciała form wanien. Właśnie tak jest w przypadku wanien Slim.

Slim, czyli wanna do każdej łazienki
Wanny Slim są nie tyle wąskie, bez problemu zmieści się w nich niska i wysoka osoba, ile dostosowane do pomieszczeń o różnych wymiarach. W zależności od kształtu, prostokątnego lub narożnego, wannę można dopasować do łazienki wąskiej i o nietypowym metrażu.

fot. excellent.com.pl

Niski rant – sekret ekskluzywnego wyglądu
Wanny Slim posiadają rant o wysokości 40 mm, co sprawia, że wyglądają bardzo lekko, nowocześnie i ekskluzywnie. Modele z niski rantem wprowadzą odrobinę luksusu nawet do małych łazienek w blokach, ale równie dobrze będą pasować do przestronnych salonów kąpielowych, gdzie można je montować w podłodze. Szerokie zastosowanie, wysoka jakość i bardzo dobre parametry użytkowe sprawiają, że produkty Slim Excellent to doskonała propozycja dla współczesnego odbiorcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.