Wygoda i design wanien z niskim rantem Excellent

Funkcjonalność, ergonomia, walory estetyczne i wygoda podczas kąpieli – jak znaleźć wannę spełniającą te wszystkie wymagania? Odpowiedzią mogą być modele wanien Slim marki Excellent, odpowiednie do dużych i małych łazienek zawsze wygodne i zgodne z najnowszymi trendami we wzornictwie.

fot. excellent.com.pl

Komfortowa, estetyczna, do każdej łazienki – wanna Slim
Długa, odprężająca kąpiel z pianą to dla wielu z nas pierwsze skojarzenie ze słowem relaks. Z tego powodu wiele osób nie wyobraża sobie łazienki bez wanny, nawet jeśli jest to stosunkowo małe lub nietypowe pomieszczenie. Na szczęście, teraz nie trzeba iść na kompromis z estetyką, komfortem i możliwościami montażu wanny. Wanny typu Slim od Excellent zapewnią wygodę podczas kąpieli, nowoczesną estetykę ze szczypta luksusu, a do tego zmieszczą się w niemal każdej łazience. Jak to możliwe? Przyjrzyjmy się najważniejszym cechom wanien Slim tego producenta.

Akryl – materiał wielu zaletach
Wanny Slim zostały wykonane z akrylu. Można by rzec, że to nic niezwykłego, ponieważ na rynku mamy mnóstwo wanien z tego właśnie materiału. W tym przypadku warto zaznaczyć, że mamy do czynienia z najwyższej jakości akrylem, który pozwala w pełni cieszyć się swoimi właściwościami, takimi jak: ciepło i przyjemność w dotyku, lekkość, odporność na zabrudzenia i higiena. Jest on także wyjątkowo plastyczny, co umożliwia formowanie najbardziej wygodnych dla ciała form wanien. Właśnie tak jest w przypadku wanien Slim.

Slim, czyli wanna do każdej łazienki
Wanny Slim są nie tyle wąskie, bez problemu zmieści się w nich niska i wysoka osoba, ile dostosowane do pomieszczeń o różnych wymiarach. W zależności od kształtu, prostokątnego lub narożnego, wannę można dopasować do łazienki wąskiej i o nietypowym metrażu.

fot. excellent.com.pl

Niski rant – sekret ekskluzywnego wyglądu
Wanny Slim posiadają rant o wysokości 40 mm, co sprawia, że wyglądają bardzo lekko, nowocześnie i ekskluzywnie. Modele z niski rantem wprowadzą odrobinę luksusu nawet do małych łazienek w blokach, ale równie dobrze będą pasować do przestronnych salonów kąpielowych, gdzie można je montować w podłodze. Szerokie zastosowanie, wysoka jakość i bardzo dobre parametry użytkowe sprawiają, że produkty Slim Excellent to doskonała propozycja dla współczesnego odbiorcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.