Lara Cersanit – szafka i umywalka w stylowym komplecie

Jak urządzić łazienkę szybko i wygodnie, bez ryzyka, że poszczególne elementy nie będą do siebie pasować? Najlepiej postawić na gotowe zestawy mebli i ceramiki, które oferują niektórzy producenci ceramiki łazienkowej. Wybierając gotowy komplet, nie musimy obawiać się, że szafki i ceramika będą się ze sobą „gryźć”, zaoszczędzimy na montażu, a całość będzie wygodna w użyciu.

fot. cersanit.com.pl

Urządzanie łazienki nie zawsze poprzedza długie planowanie i szukanie najbardziej odpowiednich mebli i ceramiki. Często na zakupienie wyposażenia do łazienki nie ma zbyt wiele czasu, a ogromny wybór różnego rodzaju kolekcji ceramiki i mebli nie ułatwia tego zadania. Elementy wyposażenia mają przecież nie tylko pasować, ale także estetycznie wyglądać i sprawiać, że łazienka będzie dla nas enklawą relaksu i wyciszenia. Gdy decyzja o zakupie mebli i ceramiki musi być podjęta szybko, warto szukać gotowych rozwiązań, takich jak komplety szafek i umywalek, czy wanien z obudową.

Jednym z nich seria Lara marki Cersanit, składająca się z zestawów szafek podumywalkowych i umywalek. Szafki i umywalki są ze sobą idealnie dopasowane, zarówno pod względem wymiarów, jak i kolorów. To sprawia, że nie musimy poświęcać czasu na dokładne pomiary i poszukiwania zestawień kolorystycznych, końcowy efekt połączenia umywalki i szafki widzimy jak na dłoni, jeszcze przed zakupem.

fot.cersanit.com.pl

Komplety Lara Cersanit charakteryzują się prostą i minimalistyczną formą. Z pewnością będą pasować do większości wnętrz, które mają być urządzone modnie, a zarazem elegancko i ze smakiem. Oszczędność formy podkreślają proste metalowe uchwyty. Zestawy są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: biała umywalka i szafka w klasycznym kolorze drewna orzecha oraz biała umywalka w kolorach lśniącej bieli lub szarości. Te warianty umożliwiają aranżację przytulnego, rodzinnego wnętrza lub designerskiej łazienki w nowoczesnym stylu. Dodatkową zaletą szafek Lara jest system cichego domykania Soft Close. Do każdego kompletu można dobrać słupek, składający się z dwoma drzwiczkami. Zestawy Lara są dostępne w kilku wymiarach szerokości: 40 cm, 50 cm, 80 cm, 100 cm.

Zdjęcie główne: www.cersanit.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.