Laufen Pro – nowoczesny design w przystępnej cenie

Nowoczesny i elegancki design, jakość, szeroka gama funkcjonalnych rozwiązań – to cechy kolekcji ceramiki łazienkowej z wyższej półki. Firma Laufen udowadnia, że może być dostępna dla wszystkich.

fot. just-laufen.co.uk

Łazienka to dziś nie tylko miejsce, które ma służyć do mycia, toalety i pielęgnacji. To także strefa odpoczynku po ciężkim dniu, odosobnienia, które od czasu do czasu potrzebne jest każdemu. Łazienka ma być nie tylko praktyczna, ale także stwarzać optymalne warunki do relaksu, dzięki harmonijnemu połączeniu barw, kształtów i aranżacji. Tak zaprojektowane kolekcje ceramiki nie muszą być dostępne wyłącznie dla osób dysponującym dużym budżetem. Laufen Pro to minimalistyczna ceramika wysokiej jakości, w której wykorzystano nowoczesne technologie. Jej twórcy udowadniają, że design i jakość nie muszą kosztować fortuny.

Peter Wirz, projektant kolekcji Pro, opisuje ją w następujący sposób: „seria Laufen Pro została zaprojektowana, aby łączyć wyśmienity design z dostępnością. Myślę, że udało nam się obie cechy dobrze do siebie dopasować. Znaczny udział miała w tym maksymalna optymalizacja procesu produkcji. Kolekcja Laufen Pro jest dobrym przykładem unikalnego stylu przy użyciu prostych środków. Tworząc tę serię, zainspirowaliśmy się dwoma podstawowymi formami, jakimi jest kwadrat i koło. Umożliwiły nam one stworzenie szerokiej i wszechstronnej serii ceramiki i mebli łazienkowych, rozpoznawalnych na całym świecie”.

Prostota i minimalizm ceramiki dostępnej w wielu wariantach i rozmiarach, pozwala zaaranżować wnętrze w nowoczesnym stylu – nieskomplikowane, zachęcające do wyciszenia i relaksu oraz funkcjonalne, dopasowane do potrzeb każdego użytkownika.

fot. just-laufen.co.uk

W skład kolekcji wchodzą: wanny, podwieszane miski WC Rimless i bidety z dopasowanymi meblami i bateriami. Dużym atutem jest szeroki wybór umywalek: ściennych, nablatowych, półblatowych, podblatowych i zintegrowanych z szafką. Ich rozmiary, od całkiem małych ( 36 x 25 cm i 35 x 31 cm) po podwójne (105 x 48 cm i 130 x 48 cm) dają duże możliwości aranżacyjne. Bezkołnierzowe miski wc z wydajnym systemem spłukiwania i wolno opadającą deskę, także pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca, dzięki czemu seria Pro Laufen to bardzo dobra propozycja dla każdego, niezależnie od budżetu i wielkości łazienki.

Zdjęcie główne: www.laufen.com

Źródło: www.lazienka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.