Luv Duravit – elegancja po skandynawsku

Zaprezentowana na targach ISH 2017 kolekcja Luv Duravit to niesamowicie eleganckie wzornictwo, czerpiące z modnego w ostatnim czasie stylu skandynawskiego.

fot. sani-bouw.nl

Kwintesencja skandynawskiego stylu
Luv Duravit została stworzona przez słynną, doskonale znającą stylistykę skandynawską projektantkę Cecilie Manz. Sama twórczyni swoją inspirację do stworzenie tej kolekcji opisała w następujący sposób: “Kiedy rysowałam swój projekt dla firmy Duravit, obrazem, który miałam w głowie, od samego początku była miska wypełniona wodą na prostym stole”. Miskę z wodą na prostym drewnianym stole można uznać za kwintesencję typowego dla Skandynawii puryzmu, który bez trudu można znaleźć w serii Luv.

Delikatne linie, mocne kształty, subtelne kolory
Solidnie wyglądające, geometryczne umywalki odznaczają się łagodną linią i eleganckim, cienkim rantem. Wewnątrz mis znajduje się dużo miejsca, co ma nie tylko praktyczne zastosowanie, ale także zwiększa wrażenie czystości, świeżości i harmonii. Całości dopełnia subtelna paleta barw i szkliwienie w satynowym macie, pięknie współgrające z połyskliwym białym wnętrzem. Białe, szare lub piaskowe, owalne umywalki Luv wykonane z doskonałej jakości materiału Duraceram, są dostępne w trzech rozmiarach.

fot. duravit.pl

Ciekawym rozwiązaniem jest mała umywalka Luv, przeznaczona do mniejszych łazienek. Mimo niewielkich wymiarów doskonale prezentuje się na blacie, a jej mała półeczka jest bardzo praktycznym i pełnym uroku dodatkiem.

Harmonia ceramiki i mebli
Wraz z ceramiką Luv została zaprojektowana kolekcja mebli o regulowanej wysokości. Proste, idealnie współgrające z umywalkami konsole są dostępne w kolorach lakieru: Biały Satynowy Mat, Biały Nordic, Taupe, Kamienna Szarość, Light Blue oraz Night Blue. Blaty w trzech wersjach kolorystycznych, zostały wykonane z kamienia kwarcowego. Dodatkową opcją jest blat drewniany, znakomicie wyglądający obok lakierowanych powierzchni.

Duże lustra to jeden z elementów stylu skandynawskiego, który także znalazł się w nowej kolekcji Duravit. Dostępne szerokości od 500 do 1600 mm i wysokości 800 i 1200 mm, wraz z nastrojowym oświetleniem LED i funkcją przyciemniania, pozwalają stworzyć wnętrze pełne dobrego smaku i harmonii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.