Nowości Roca na targach ISH 2017

Marka Roca z okazji setnych urodzin zaprezentowała na tragach ISH we Frankfurcie nowe, niezwykłe kolekcje ceramiki. Wśród nich znalazła się kolejna seria zaprojektowana we współpracy z Giorgio Armani.

Tegoroczna prezentacja ceramiki Roca na targach ISH we Frankfurcie miała wyjątkowy charakter. Setna rocznica powstania

fot. roca.pl

marki stała się okazją do przypomnienia dawnych, kultowych produktów i spojrzenia w przyszłość kolekcji. Stoisko Roca Mall o powierzchni ponad 1000 m2 zostało stworzone na wzór centrum handlowego, w którym można było podziwiać serie ceramiki nawiązujące do tradycji i całkowicie nowe produkty, zaprojektowane zgodnie z najnowocześniejszymi trendami.

Kolekcja Carmen to nowość będąca ukłonem w stronę przeszłości. Jest to rekonstrukcja popularnej przed laty ceramiki w nowoczesnej odsłonie. Znane kształty produktów Carmen zostały wzbogacone nowymi rozwiązaniami technicznymi, np. konstrukcją misek wc Rimless. Druga nowość to kolekcja Beyond wykonana z Fineceramic. Ta ekskluzywna i innowacyjna to propozycja zgodna z najnowszymi trendami, czerpiąca z urbanistycznych wzorców.

Prezentacja toalety myjącej In-Wash i kolekcji Inspira dedykowana była klientom poszukującym indywidualnych rozwiązań. In-Wash to produkt doskonale odpowiadający potrzebom osób pragnących idealnej higieny i komfortu podczas korzystania z toalety. Z kolei ceramika i meble Inspira, dostępne w trzech różnych stylach, które można ze sobą łączyć, to gotowy sposób wymarzoną łazienkę według własnego pomysłu.

fot. lazienka.pl

Urodzinową niespodzianką marki jest kolejna kolekcja ceramiki Armani/Roca. Ze współpracy jednego z najsłynniejszych projektantów na świecie i renomowanego producenta ceramiki powstała kolekcja o nazwie Baia. Ceramika sygnowana nazwiskiem Armani jest nie tylko elegancka i modna, ale także wysoce komfortowa. Ergonomiczne, świetnie dopasowane względem siebie kształty poszczególnych produktów pozwalają stworzyć wnętrze harmonijne i wygodne w użytkowaniu. Całość kolekcji została utrzymana w stylu retro.

Źródło: www.roca.pl

Zdjęcie główne: www.lazienka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.