Moduo Cersanit – wiele pomysłów na idealną łazienkę

Modułowe, wieloelementowe zestawy to sposób na łazienkę urządzoną nowocześnie oraz zgodnie z indywidualną wizją i możliwościami aranżacyjnymi danej łazienki. Wyjątkowa kolekcja mebli i ceramiki pozwala dowolnie urządzać swoją łazienkę bez względu na jej wielkość i kształt.

fot. cersanit.com.pl

Wieloelementowe moduły – sposób na każdą łazienkę
Główną zaletą kolekcji Moduo są meblowe moduły, które pozwalają tworzyć zabudowę zarówno do dużych salonów kąpielowych, jak i ciasnych łazienek o nietypowych proporcjach. Meble składają się z wielu sprytnych przestrzeni do przechowywania, tworzących uporządkowaną, harmonijną całość. Do dyspozycji mamy różne rozmiary blatów łazienkowych, szafek podblatowych, szafek wiszących, słupków, płytkich i głębokich szafek podumywalkowych, które można dowolnie łączyć w pionie i poziomie. Meble są łatwe do utrzymania w czystości, posiadają zawiasy 165 stopni i system cichego domykania. Moduły są dostępne w uniwersalnych, a zarazem modnych kolorach: białym, szarym i kolorze dębu. Dodatkową zaletą są szafki lustrzane, dzięki którym moduły ułatwiają kompleksowe wyposażenie łazienki.

Umywalki Moduo
Do mebli Moduo pasują specjalnie zaprojektowane umywalki meblowe, dostępne w różnych rozmiarach, głębokościach i szerokościach (dostępne szerokości 40, 50, 60 i 80 cm). Wraz z szafkami podumywalkowymi tworzą idealną całość, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Do wyboru mam także modne umywalki nablatowe z tej samej kolekcji.

fot. cersanit.com.pl

Miski wc o owalnych kształtach
W kolekcji znajdują się także owalne miski wc: zawieszane, miski stojące, WC kompakty, deski toaletowe oraz bidety. Kształt misek we jest nie tylko estetyczny, ale także funkcjonalny – wraz z technologią CleanOn ułatwia zachowanie higienicznej czystości toalety. W sprzątaniu toalety pomaga także technologia semi back-to-wall, dzięki której kompakt przylega płasko do ściany i ogranicza liczbę trudno dostępnych zakamarków.

Zdjęcie główne: www.cersanit.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.