Nowoczesne baterie jednouchwytowe

O wyglądzie i stylu łazienki bardzo często decydują efektowne i oryginalne dodatki, takie jak na przykład baterie umywalkowe. Obecnie, niezwykle modne są nowoczesne, oszczędne i niezwykle efektowne baterie jednouchwytowe.

Jednouchwytowe_singles

Przy ich wyborze należy zwracać uwagę przede wszystkim na głowicę, która jest najbardziej istotnym elementem każdej baterii, ponieważ steruje przepływem wody. Bardzo dobre, pod względem jakościowym baterie jednouchwytowe marki Roca są wyposażone w głowice ceramiczne, które są bezawaryjne, bardzo wytrzymałe, a także, co jest bardzo ważne, są odporne na odkształcenia. Baterie marki Roca mają wbudowany tak zwany ecodisc, który pozwala na wybranie maksymalnej temperatury wody oraz system click – podczas uniesienia rączki baterii i otwarciu przepływu wody zostaje uruchomiona ekonomiczna strefa wypływu, dzięki czemu można zaoszczędzić zużycie wody nawet do pięćdziesięciu procent.

Nowoczesność i ekologia

M2N Lavabo 049

W ultranowoczesnych bateriach z serii Singles-Pro zastosowano głowice progresywne, które sterują ilością wypływającej wody. Głowica ta pozwala na precyzyjne ustawienie właściwej temperatury wody zmieszanej, dzięki czemu bateria jest przyjazna dla rodzin z dziećmi, ponieważ chroni domowników, przed ewentualnymi poparzeniami. Baterie te są sterowane przy pomocy uchwytu, który działa w płaszczyźnie pionowej, a siła strumienia zależy w głównej mierze od kąta jego odchylenia – im wyżej zostanie uniesiony uchwyt, tym cieplejszą wodę się uzyska. Takie innowacyjne rozwiązanie pozwala na znaczne zminimalizowanie kosztów wody w gospodarstwie domowym, dzięki ograniczeniu ilości zużywanej wody oraz zmniejszeniu zużycia wody ciepłej.

Oszczędność

Ograniczenie maksymalnego wypływu wody do 9 litrów na minutę oznacza jej oszczędność nawet o 25 procent w porównaniu z tradycyjnymi bateriami. Seria Singles-Pro składa się z baterii umywalkowej sztorcowej niskiej i wysokiej, dzięki czemu każdy będzie mógł dobrać baterię do stylu swojej łazienki oraz indywidualnych potrzeb i wymagań. Baterie marki Roca są bardzo dobrą inwestycją i świadomym zakupem na długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.