Premium Memento Villeroy&Boch – stylowy minimalizm

Dlaczego wnętrza łazienek tak chętnie urządzamy w minimalistycznym stylu? Zapewne dlatego, że jest ponadczasowy, szlachetny i elegancki – to styl odpowiedni na długie lata.

Piękno prostoty

fot. villeroy-boch.pl

Choć kolekcja Memento 2.0 z oferty Villeroy & Boch jest znana i ceniona wśród wielbicieli minimalistycznego wyposażenia wnętrz, warto przypomnieć o jej wcześniejszym wariancie – Memento w wersji Premium. Ceramika Memento to wspaniały przykład czystych, precyzyjnych i oszczędnych form. Łazienka w stylu Memento jest ponadczasowa, elegancka i bezpretensjonalna, co w żadnym razie nie oznacza, że jest nudna. Kształty umywalek, misek wc, bidetów są bardzo konkretne, a możliwość wyboru jednego z szlachetnych kolorów, jak choćby Glossy Black sprawia, że ceramika nabiera bogatszego wyrazu.

Platynowy dekor
Kolekcja Memento Premium zyskuje także dzięki szykownym dodatkom i oryginalnemu dekorowi New Glory Platinum, który został wykonany z wysokogatunkowej platyny. Dekor prezentuje się zupełnie wyjątkowo na prostych i dość masywnych umywalkach, dodaje im lekkości i uroku, ożywia.

CeramicPlus dla higieny i łatwości sprzątania
Powierzchnia ceramiki Memento została pokryta innowacyjnym, idealnie gładkim szkliwem CeramicPlus. Nowoczesna powłoka sprawia, że kropelki cieczy łączą się ze sobą i od razu spływają do odpływu. Dzięki temu rozwiązaniu brud i osady wapienne praktycznie nie zostawiają śladów na powierzchni. Do usunięcia zabrudzeń wystarczy miękka szmatka, choć równie dobrze do czyszczenia można używać mocnych środków czyszczących – powłoka jest na nie odporna.

fot. villeroy-boch.pl

Połączenie szkła i drewna
Idealnym uzupełnieniem kolekcji Memento są szykowne meble. Szafki dostępne w różnych wersjach kolorystycznych tworzą z ceramiką doskonałą całość. Do wyboru są zarówno powierzchnie przypominające drewno, np. Bright Oak z modnymi elementami szkła, jak i gładkie, z delikatnym połyskiem. Dużą zaletą kolekcji Memento jest szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych, który pozwala dopasować jej elementy do indywidualnych potrzeb.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.cn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.