Umywalka podblatowa

Dobór sanitariatów do łazienki to jeden z najważniejszych kroków w procesie urządzania wnętrza łazienki. W zależności od potrzeb użytkowników i od wielkości pomieszczenia, warto rozważyć zainstalowanie w łazience umywalki podblatowej, mocowanej na powierzchni łazienkowej szafki.

Komfort i styl w łazience

Tego typu umywalka może poprawić komfort podczas korzystania a pomieszczenia, jak również podnieść jego walory estetyczne. Umywalka podblatowa to dobre rozwiązanie do pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym, zwłaszcza gdy zależy nam na uzyskaniu efektu lekkości w otoczeniu. Niewielka, właściwie dobrana umywalka o błyszczącej powierzchni, np. w owalnym kolorze, to doskonały element wyposażenia nowoczesnej, eleganckiej łazienki. Sanitariat o kształcie prostokątnym lub kwadratowym może natomiast dodać wnętrzu bardziej surowego i minimalistycznego nastroju. Umywalki podblatowe to połączenie subtelności, wygody i pomysłowości – wybór takiej umywalki to doskonały sposób na odświeżenie pomieszczenia. Dzięki towarzyszącemu blatowi szafki łazienkowej możemy przechowywać rozmaite przyrządy higieniczne oraz kosmetyki w pobliżu zlewu, bez konieczności instalowania innego rodzaju uchwytów, takich jak np. podwieszane mydelniczki ścienne albo uchwyty na dozownik itp. Pod umywalką podblatową można przechowywać detergenty i przyrządy do czyszczenia pomieszczenia. Szeroka gama produktów wykonana z zastosowaniem najnowszej technologii i najwyższej jakości materiałów znajduje się w ofercie firmy Sanitec. Umywalki z przepływem gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania, zmniejszając ryzyko wylewania się wody poza miskę, co pomaga uniknąć zniszczeń chociażby podłogi czy szafki w łazience. Dobór armatury daje możliwość dodania wnętrzu charakteru i lekkości; lśniące, polerowane chromowe krany to ciekawe rozwiązanie zarówno dla łazienek urządzonych w stylu współczesnym, jak i tych klasycznych.

Umywalki – swoboda w aranżacji

Sanitariaty to elementy wyposażenia wnętrz, które dają użytkownikowi szerokie pole do działania w zakresie wystroju łazienki. Rozmaitość form, kolorów i kształtów umywalek zapewnia swobodę w aranżacji pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.