Akcesoria do wanny – zagłówki i siedziska

Wanna to jeden z najważniejszych sanitariatów, z jakich korzystamy na co dzień w łazience. Jej wyposażenie warto wzbogacić o praktyczne dodatki w postaci siedzisk i zagłówków, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo korzystania z wanny.

Wanny prostokątne i asymetryczne – dodatki
Firma Sanitec, jeden z wiodących producentów wyposażenia łazienkowego oferuje szeroką gamę produktów, dzięki którym możemy znacznie polepszyć jakość korzystania z łazienki. Wybór takich akcesoriów jak komfortowe prostokątne siedzisko czy dodatkowy zagłówek do wanny to dobre rozwiązanie dla osób w każdym wieku i o różnych potrzebach. Akcesoria firmy Sanitec wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co dodatkowo poprawia wystrój pomieszczenia oraz lepiej przystosowuje je do bezpiecznego korzystania przez domowników. Wśród produktów z katalogu firmy Sanitec znajdziemy m.in. zagłówki wykonane z pianki poliuretanowej w różnych kolorach, np. ciemnoszary zagłówek Clarissa do kompletowania z wannami asymetrycznymi CLARISSA, jak również proste i eleganckie siedziska w kolorze szarym, którymi można doskonale uzupełnić wyposażenie wanny typu COMFORT PLUS. Wanny prostokątne i asymetryczne, np. wanna prostokątna COMFORT PLUS czy wanna asymetryczna CLARISSA, są odpowiednio przystosowane przez firmę Sanitec, tak aby użytkownicy mogli wedle swoich potrzeb dołączyć wybrane przez siebie akcesoria, np. dodatkowe parawany, stelaże czy wspomniane zagłówki i siedziska. Materiały, z jakich wykonywane są współcześnie tego rodzaju dodatki do wanien umożliwiają łatwe zachowanie higieny i czystości w pomieszczeniu, a także są odporne na liczne szkodliwe czynniki typowe dla przestrzeni łazienkowej. Doskonale sprawdzą się zarówno w łazienkach przystosowanych do potrzeb osób starszych, jak i rodzin z małymi dziećmi. Zagłówki z kolei to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują relaksu np. po ciężkim dniu w pracy.

Zagłówki, siedziska i inne akcesoria łazienkowe – zalety
Wyposażenie łazienki w akcesoria takie jak zagłówki i siedziska do wanien to prosty sposób na polepszenie zarówno pratycznego, jak i estetycznego charakteru pomieszczenia. Tworzą one w łazience atmosferę komfortu i bezpieczeństwa, a także zwiększają walory estetyczne przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.