Chromoterapia w wannie

Kolory od dawna miały ogromną wagę dla kształtowania ludzkiego odczuwania. Dobieranie barw dla lepszego samopoczucia było stosowane już w starożytności, a dziś dzięki odkryciom medycyny i nowym technologiom, może w nowy sposób wspierać zdrowie ciała i ducha. Wanny z funkcją chromoterapii to doskonały sposób na niezrównany relaks i poprawę kondycji.

Sanplast

Barwy na zdrowie
Właściwy dobór kolorów to jedna z najważniejszych decyzji przy urządzaniu wnętrza. Nie trzeba dowodów naukowych, choć i takie istnieją, na wpływ barw na nasz nastrój i stan zdrowia. Nic dziwnego, że wybór koloru ścian, mebli, a nawet akcesoriów zajmuje nam sporo uwagi. Osiągnięcia chromoterapii wykorzystano w specjalnej serii wanien marki Sanplast. Wanny z systemem chromoterapii to niezwykłe rozwiązanie, które w zależności od potrzeb może pomóc w przywróceniu równowagi psychicznej, ukoić, dodać energii oraz stymulować pracę poszczególnych układów naszego organizmu.

Kąpiel w kolorach

Sanplast

Wanny Sanplast za pomocą dwóch punktów świetlnych z diodami LED emitują 8 leczniczych kolorów. Dzięki panelowi sterowania można wybrać jeden z automatycznych programów: energetyzujący, rotacyjny oraz umożliwiający zmianę kolorów co 5 sekund. Kąpiel w kolorowym świetle nie tylko ładnie wygląda, ale naprawdę działa. Każdy kolor wysyła odmienną częstotliwość, tak jak komórki ludzkiego ciała. Poprzez pobudzanie określonych części organizmu można wpływać na wiele jego funkcji. Kolor czerwony pobudzi krążenie i podwyższy ciśnienie, pomarańczowy reguluje pracę serca, poprawi przemianę materii i wprowadzi w nastrój optymizmu, żółty pomoże w problemach żołądkowych, skórnych oraz wzmocni koncentrację, zielony reguluje przemianę materii i dodaje pewności siebie, niebieski pomaga cierpiącym na reumatyzm i choroby gardłowe, a także wycisza i uspokaja, indygo wyleczy dolegliwości laryngologiczne i pomoże w odtruwaniu organizmu, a fioletowy wspomoże pracę układu odpornościowego i hormonalnego. Terapia kolorami w wannach Sanplast to prosty i bardzo przyjemny sposób na zdrowie i dobre samopoczucie, które dodatkowo można wspomóc funkcją hydromasażu.

zdjęcie główne: www.salonexcellent.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.