Efekt SPA w wannie Roca Effects

Kąpiel w wannie z hydromasażem to prawdziwa rozkosz. Zwłaszcza po długim i pracowitym dniu, gdy nasze mięśnie wymagają rozluźnienia a nerwy ukojenia. Wanny marki Roca wyposażone w innowacyjne programy Roca Effects to coś więcej niż tradycyjne wanny z hydromasażem. Dzięki zastosowanym w nich nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, zamiast kosztownego wyjazdu do SPA wystarczy udać się do własnej łazienki.

roca effects
fot. roca.pl

SPA za ścianą

Kąpiele wodne od wieków były wykorzystywane w lecznictwie. Dziś korzystanie z dobrodziejstw hydroterapii jest znowu na topie, choć pomysły realizowane w nowoczesnych wannach dają całkiem nowe możliwości. Roca to marka znana z innowacyjnych rozwiązań, które od niedawna znalazły zastosowanie w specjalnym programie Roca Effects. Program skupia się na trzech obszarach: pielęgnacji urody, odpoczynku i przywróceniu sił witalnych. Działanie Roca Effects opiera się na połączeniu zalet zabiegów wodnych często stosowanych w ośrodkach SPA i sanatoriach: chromoterapii, kąpieli perełkowej i masażu wodnego. Obsługa systemu SPA jest prosta, programy uruchamia się za pomocą jednego przycisku. Zgodnie z zapowiedziami producenta, wystarczy 20 minut korzystania z wanny każdego dnia, aby zauważyć rezultaty.

Piękno, relaks i energia

roca effects
fot. lazienkaplus.pl

A jakie korzyści oferuje wanna z systemem Roca Effects? Program Skin Beauty został stworzony o codziennej pielęgnacji ciała. Specjalnie opracowany sposób masażu usuwa zrogowaciały naskórek, dotlenia, uelastycznia skórę i sprawia, że staje się bardziej jędrna. Wielostopniowa kąpiel perełkowa nie tylko wzmacnia układ odpornościowy, ale także poprawia ukrwienie i przyśpiesza metabolizm. Masaż pęcherzykami powietrza pomaga pozbyć się cellulitu i zapobiega powstwaniu rozstępów. Program Pro Relaxation pomoże nam wrócić do równowagi po stresującym dniu. Intensywny masaż stymuluje układ nerwowy, pomaga się odprężyć, koi nerwy i odpręża ciało. W połączeniu z terapią kolorami przywraca spokój ciała i ducha. Trzeci program Pro Regeneration to doskonały sposób na przywrócenie sił witalnych po intensywnym wysiłku, np. treningu. Regularnie stosowany poprawia jakość i efektywność ćwiczeń. Po kąpieli nie wolno zapomnieć o umyciu urządzenia, oczywiście wanna zrobi to za nas sama, dzięki funkcji automatycznej dezynfekcji.

Zdjęcie główne: www.roca.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.