Pełen relaks w kąpieli – akcesoria wannowe Excellent

O tej porze roku żaden trend nie sprawdza się tak dobrze, jak łazienka w stylu domowego spa. Czy w zimny, jesienny wieczór może być coś bardziej relaksującego niż gorąca kąpiel? Jeśli swoją wannę wyposażycie w akcesoria marki Excellent, efekt będzie jeszcze lepszy.

Dla ciała i umysłu

excellent
fot. excellent.com.pl

Dzisiejsze wanny charakteryzują się nie tylko nowoczesną formą, ale także dbałością o najwyższy komfort użytkownika. Producenci ceramiki łazienkowej coraz częściej zachęcają nas do tego, by w swojej łazience poczuć się jak w spa – i bardzo dobrze! Czas na relaks, odzyskanie psychicznej równowagi i troskę o całe ciało powinniśmy znajdować codziennie. Oferta wanien z hydromasażem i paneli z masażem do kabin prysznicowych jest już całkiem spora, jednak to nie jedyne rozwiązania, które służą przekształceniu łazienki w domowe spa. W tym celu można także wykorzystać akcesoria wannowe marki Excellent: zagłówki wannowe Karo, Prim i Longo oraz półke wannową Level.

Wygodne oparcie

excellent
fot. excellent.com.pl

Choć na rynku ceramiki sanitarnej dostępnych jest wiele komfortowych wanien, wanna z zagłówkiem to nadal rzadkość. Tymczasem możliwość wygodnego oparcia głowy i karku to niemal warunek konieczny, podczas relaksującej kąpieli. Obecność zagłówka to także większe bezpieczeństwo, zwłaszcza w przypadku osób starszych czy niepełnosprawnych. Właśnie dlatego oferta zagłówków Excellent wydaje się godna uwagi. Zagłówki Karo, Prim i Long zostały wykonane z poliuretanu – materiału odpornego na kontakt z wodą, a jednocześnie elastycznego i przyjemnego w dotyku. Dzięki przyssawkom można je umocować dowolnym miejscu na krawędzi wanny. Każdy z nich posiada nieco inną formę i wymiary (Karo – szerokość: 24-30 cm, Prim: 37,5 cm, Long: 47,5 cm), dzięki czemu można je dostosować do różnych rodzajów wanien. Jedyne do czego można mieć uwagi to ograniczona paleta barw – dostępny jest wyłącznie kolor szary, choć trzeba przyznać, że wszystkie zagłówki prezentują się całkiem elegancko.

Wszystko pod ręką

Drugim produktem marki Excellent, który może zwiększyć komfort podczas kąpieli jest półka Level. Choć wykonana z poliuretanu, wytrzymuje obciążenie do 150 kg. Otwór w środku zabezpiecza przed zatrzymywaniem wody i ułatwia jej przenoszenie. Półka posiada antypoślizgowe podkładki, dzięki którym produkt zachowuje stabilność.

Cena zagłówków i półek do wanny nie jest wysoka, dlatego jeśli szukacie niedrogich i niewymagających radykalnych zmian sposobów na podniesienie komfortu podczas kąpieli, jest to dobre rozwiązanie. Do końca grudnia produkty są dostępne w promocyjnej cenie.

Zdjęcie główne: www.excellent.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.