Wanny wolnostojące Polimat – nowa kolekcja

Piękne, organiczne kształty wanien, znakomity design i najwyższej jakości akryl – najnowsza kolekcja polskiego producenta zasługuje na uznanie.

fot. polimat.com.pl

Polimat to producent, który działa n rynku ceramiki sanitarnej już od prawie 30 lat. To wystarczająco długo okres, aby zasłużyć na miano eksperta w dziedzinie sanitariatów. Doświadczenie i dbałość o zastosowanie nowych rozwiązań technologicznych w wyrobach Polimat widać zresztą gołym okiem. Szczególną uwagę warto zwrócić na nową kolekcję wanien wolnostojących, które prezentują niezwykle wysoki poziom zarówno pod względem designu, jak i jakości wykonania.

Wanny już na pierwszy rzut oka urzekają prostotą i wyrafinowaną linią. Projektantom udało się osiągnąć kompromis między minimalizmem a organicznymi inspiracjami, dzięki czemu wanny będą pasować zarówno do łazienek w nowoczesnym i prostym stylu, jak i lifestylowych. Jak pozostałe produkty Polimat, wanny zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów produkowanych przez partnerów z Włoch, Francji, Austrii i Wielkiej Brytanii. Zastosowanie 100 % akrylu gwarantuje trwałość, odporność na żółknięcie i długie utrzymywanie ciepła wody. Szczególną cechą wanien Polimat jest także zastosowanie technologii Ideal Smooth Way, dzięki której są one idealnie gładkie, także w miejscach połączeń wanny z obudową. Na polskim rynku ceramiki sanitarnej jest to zupełnie nowatorskie rozwiązanie.

fot. polimat.com.pl

W nowej kolekcji wanien Polimat na 2019 rok znajdują się następujące modele:

Shila – elegancka i komfortowa, wymiary: 170 x 85 cm, kolory: czarny połysk, czarny mat, biały
Uzo – o spokojnej i harmonijnej budowie, wymiary: 160 x 80 cm, kolory: czarny połysk, czarny mat, biały
Amona New i Amona Nero New – oryginalna i stylowa, wymiary: 150 x 75 cm, kolory: czarny połysk, czarny mat, biały
Lea – prosta i minimalistyczna, wymiary: 170 x 80 cm, kolory: czarny połysk, czarny mat, biały
Zoe – stworzona do relaksu, wymiary: 180 x 80 cm, kolory: czarny połysk, czarny mat, biały
Ida – zjawiskowa i delikatna, wymiary: 150 x 75 cm, kolor: biały

Zdjęcie główne: www.polimat.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.