Nowe udogodnienia w łazience

Ekologia i funkcjonalność to dwie ważne cechy, które wyróżniają większość proponowanych przez producentów ceramiki łazienkowej nowinek technicznych. Specjalnie skonstruowane stelaże podtynkowe, miski sedesowe, wkłady i filtry do toalety pomagają dbać o higienę, pochłaniają brzydkie zapachy, tłumią zbyt głośne dźwięki oraz zmniejszają koszty eksploatacji. Jak możemy ułatwić sobie życie podczas korzystania z łazienki?

ułatwienia w łazience

Łatwiej w małej łazience
Standardowe stelaże podtynkowe, montowane na głębokości 15 cm nie zawsze sprawdzają się w niewielkich łazienkach, gdzie ważny jest każdy wolny centymetr. Dobrą alternatywą może być nowy, przeznaczony do płytkiej zabudowy stelaż podtynkowy marki Roca. Montowany na głębokości 9 do 11 cm jest idealnym rozwiązaniem w ciasnych pomieszczeniach. Stelaż wytrzymuje 400 kg obciążenia, a odpowiedni rozstaw śrub montażowych pozwala na dopasowanie do większości oferowanych na rynku misek sedesowych. Trzy warianty spłukiwania umożliwiają wybór bardziej lub mniej oszczędnego spłukiwania wody.
W niewielkich mieszkaniach częstym problemem są także zbyt hałaśliwe odgłosy używanych w łazience urządzeń. Jeśli nie chcemy by zbyt głośna spłuczka zakłócała spokój współmieszkańców, możemy zainstalować łatwe do montażu wkłady izolacyjne do ceramicznych kompaktów wc, dostępne w różnych wielkościach.

ułatwienia w łazience

Higiena i czyste powietrze
Szereg nowych ułatwień w urządzeniach łazienkowych pozwala także na lepsze i bardziej komfortowe dbanie o higienę. Toaleta myjąca to rozwiązanie przypominające tradycyjny bidet. Specjalna dysza, która wysuwa się po naciśnięciu przycisku wraz regulowaną temperaturą i strumieniem wody oraz funkcją suszenia ciepłym powietrzem to kompleksowy i szybki sposób na dokładną higienę. Z kolei świeże i czyste powietrze po skorzystaniu z toalety może zapewnić spłuczka w filtrem węglowym pochłaniającym zapachy oraz miejscem na kostkę higieniczną. Z jej pomocą jednym ruchem odświeżymy powietrze, oczyścimy deskę sedesową, a do tego zaoszczędzimy na tradycyjnym odświeżaczu.

zdjęcie główne: www.wirtualnemedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.